Наші послуги
Пн-Суб 09.00 - 20.00
Нд 10.00 - 16.00
+38 095 888 48 86
+38 098 500 45 95
(0362)26-28-48
(Древлянська 5)
вул. Міцкевича 108

Збільшення губ

У всі часи виразні риси обличчя вважалися привабливими. Зокрема пухкі губи привертають увагу протилежної статі та допомагають жінці відчути себе гарною та спокусливою. Для збільшення об’єму та корекції форми губ в косметологічному центрі «Алхімія Краси» використовується спеціальні медичні препарати Juvederm (Франція) та Teosyal (Швейцарія), до складу яких входить гіалуронова кислота. Ця речовина синтезується в людському організмі та входить до складу біологічних рідин. Проведення контурної пластики губ рекомендовано для корекції природних недоліків, набутих певних дефектів, для покращення форми, симетрії, а також для профілактики та усунення вікових змін. Показання:

 • тонкі губи з невиразним об’ємом;
 • асиметрична форма губ;
 • рубці, шрами або інші вади на губах, які є наслідками травм, оперативних втручань, запальних процесів;
 • зморшки, нерівності поверхні, викликані віковими змінами.

Протипоказання:

 • захворювання аутоімунного характеру;
 • наявність у місцях ін’єкцій інших філлерів синтетичного походження;
 • активна фаза герпесу;
 • вагітність, лактація;
 • запалення в зоні проведення ін’єкцій;
 • реакція гіперчутливості до препарату;
 • порушення згортання крові;
 • цукровий діабет.

Протягом перших декількох днів після проведення контурної пластики губ, може спостерігатися локальне набрякання тканин. Тиждень після ін’єкцій не можна відвідувати сауну, купатися в басейні чи природному водоймищі, слід утриматися від перебування на сонці. Ефект дії введеного препарату в середньому зберігається від 6 місяців до року.

Видалення папілом і бородавок

Апарат косметологічний BL-0202 електро-коагулятор

Функція косметологічного апарату BL-0202 заслужила всесвітнє визнання, як одна з найбільш успішних і безпечних процедур для видалення різних новоутворень на шкірі, мова йде про електричну коагуляцію.

Процедура електрокоагуляції на сьогоднішній день вважається однією з кращих методик для видалення різного роду новоутворення, таких як родимки, папіломи, бородавки, (невуси, ускладнені вугри, кератоми та ін.) На будь-яких частинах тіла, у тому числі і на обличчі. Важливою перевагою електрокоагулятора є і те, що під час руйнування новоутворень відбувається одночасна зупинка кровотеч з дрібних судин, що дозволяє уникнути інфікування ранки. Варто також відзначити, що після загоєння ранки на місці проведення операції, як правило, не залишається і сліду; або (якщо новоутворення було досить великим) залишається невелика депігментна плямочка, яка також з часом зникає. При коагуляції в косметологічному елетрокоагуляторі використовується змінний струм високої сили і низької напруги, який подається на змінні електроди. Додатково в апараті є регулятор інтенсивності подачі струму, з десятьма позиціями, і таймер до 30 хв. Потужність самого коагулятора - 20 Вт

Переваги електрокоагуляції:

- Ефективність методу;

- Можливість застосування на будь-якій частині тіла, в тому числі і на обличчі;

- Мала ймовірність інфікування, в порівнянні з іншими методами;

- Відсутність кровотеч;

- Відсутність слідів після загоєння ранки.

Показання до застосування електрокоагуляції:

- Папіломи, гострокінцеві кондиломи, бородавки;

- Невуси;

- Ускладнені вугри;

- Старечі кератоми;

- Рубці;

- Припікання вугрової висипки, рожевих вугрів, телеангіектазій і т.п.

При цьому протипоказань до застосування приладу вкрай мало:

- Злоякісні утворення;

- Активна фаза герпесу;

- Порушення згортання крові та інші захворювання крові;

- Індивідуальна непереносимість анестетиків.

Мезонитки

Мезонитки – це нова методика для «армування» шкіри. Певною мірою її можна вважати альтернативою ліфтингам. Мезонитка – це система, що складається з ін'єкційної голки-провідника і самої нитки, яка закріплена на гострому кінці голки.

Пружність і міцність голок дозволяє проводити повноцінне 3d моделювання тканини на будь-якій необхідній глибині і по всіх напрямках. Додатковий плюс високої пружності нитки полягає в «пружинному» ефекті. За умови введення декількох ниток в одній зоні цей ефект посилюється. Об'ємний каркас гармонійно інтегрується в тканину, не викликаючи внутрішнього дискомфорту і помітної ззовні деформації.

Мезонитка є плетеною ниткою, що розсмоктується. Вона створена на основі полідіоксанона з покриттям з полігліколієвой кислоти. В ділянці постановки ущільнюється сполучна тканина, каркас, що утворюється, забезпечує естетичний ефект ліфтинга.

 

Ціни на мезотерапію

 

Диспорт, ботокс

Кожна представниця жіночої статі прагне довше зберегти молодість і красу. Проте поступово з'являються мімічні зморшки, навколо очей утворюються "гусячі лапки". Як же позбутися від даних вікових неприємностей, не вдаючись до хірургічного втручання і зберігаючи природну міміку обличчя? Використання ботулотоксину у косметології почалося у 1988 році. Процедура полягає у введенні в мімічні зморшки очищеного та спеціально «ослабленого» нейротоксину (препарату «Ботокс» чи «Диспорт»). Цей спосіб затверджений Європейською Спільнотою Естетичної Медицини та Міністерством охорони здоров’я України. 

Механізм дії препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

Препарат діє виключно на дрібні мімічні м’язи, які скорочуються та створюють зморшки на лобі, між бровами, у кутиках очей, спинці носа, над верхньою губою. Під дією препарату настає послаблення рухової активності м’язів. Дрібні та глибокі зморшки розгладжуються, а поверхня шкіри стає рівною. Ефект від дії ботулотоксину зберігається в середньому протягом 4-8 місяців, для досягнення довготривалого та стійкого ефекту рекомендується повторювати процедуру 2 рази на рік. Через кілька процедур щезає шкідлива звичка хмурити лоба, тому у подальшому проблема може бути вирішена і без дії препаратів.

При регулярному проведенні процедур препаратами Ботокс чи Диспорт м’язи підтримуються у розслабленому стані, розгладжуються мімічні зморшки та не формуються нові. Можна назавжди забути про «гусячі лапки» у кутиках очей, «кисетні» зморшках навколо губ, про грубі борозди «гніву» та «подиву» на лобі.

Детальніше

Біоревіталізація

Якщо пригадати латинь, то слово стає інтуїтивно зрозумілим. Біологічне живлення шкіри є на даному етапі розвитку косметології альтернативним підходом до всіх оперативних і неоперативних втручань.

Методика процедури біоревіталізації була винайдена і протестована вченими італійської компанії Fidia SPA Суть її полягає в використанні гіалуронової кислоти, яка є найважливішим структурним компонентом шкіри. Завдяки кислоті обмінні процеси в дермі підтримуються на належному рівні, а шкіра отримує вологу завдяки нормальному живленню клітин.

При нестачі гіалуронової кислоти шкіра стає в'ялою, сухою, зневоднюється сильніше і старіє помітніше. Нестачу гіалуронової кислоти людина починає відчувати вже у 30-річному віці, коли на обличчі з'являються перші мімічні зморшки і шкіра стає більш чутливою до зовнішніх чинників (повітря, вода, сонце, пил).

Детальніше

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг набув широкого розповсюдженння завдяки високій ефективності та відносно низькій вартості процедури. На відміну від інших пілінгів (фізичних і механічних) хімічні пілінги прості у виконанні та зберігається працездатність пацієнтів після проведення процедури. 

Ми спробуємо ґрунтовно відповісти на запитання, пов′язані із хімічними пілінгами, що найчастіше цікавлять клієнтів. 

1.Що таке «хімічний пілінг»?

Хімічний пілінг – це контрольоване пошкодження шкіри хімічними розчинами з метою запуску природних механізмів її відновлення.

Внаслідок дії хімічного пілінгу на шкіру відбувається: 

відлущування декількох шарів відмерлих клітин

запуск природніх процесів відновлення епідермісу та дерми

вирівнювання рельєфу шкіри, підвищення її тонусу, створення ліфтингового ефекту

шкіра стає пружною, підтягнутою, омолодженою.

 

Детальніше

Ін’єкції краси

 Під загадковим словом «Ботулінотерапія» ховається досить відома у всьому світі ін'єкційна методика, яку в народі давно вже прийнято називати «уколами краси». Які тільки функції не несуть в собі ці уколи, за їх допомогою стало можливим змінювати риси обличчя, омолоджувати шкіру, розгладжувати зморшки і навіть схуднути. Все залежить від проблем, які ви хочете вирішити з їх допомогою, а так само від ін'єкційної методики, вибраної косметологом. На сьогоднішній день серед таких методик розрізняють:

 

 • Мезотерапія.
 • Біоревіталізація.
 • Контурна пластика.
 • Ботулінотерапія.

 

Кожна методика заснована на ін'єкціях певних препаратів і, відповідно, має свої області застосування, а також свої плюси і мінуси. Ми ж докладніше зупинимося на ботулінотерапії.

Ботулінотерапія призначена для корекції мімічних зморшок. Адже на нашому обличчі, як на екрані телевізора, з віком відображаються всі емоції. І через деякий час, кинувши погляд у дзеркало, можна побачити що з'явилися «гусячі лапки», а то й «складки гніву». Причому, ладно якщо подібні зміни стають помітними, скажімо після 30, але ж і в 18 років можна придбати мімічні зморшки, просто від того, що ви часто хмурите брови або щуритесь на сонці. Обмежувати себе в вираженні емоцій, погодьтеся, не реально. Ось тут-то і приходить на допомогу ботулінотерапія, і стає можливим позбутися емоційних наслідків на обличчі. Ін'єкція краси при ботулінотерапії розслабить лицьові м'язи, а за умови проходження цілого комплексу процедур, ще й допоможе контролювати вираз обличчя. Таким чином, шкідлива звичка стражденно хмуритися або роздратовано кривитися взагалі може повністюзникнути.

Детальніше

Контурна пластика

Ще не так давно єдиним способом додати собі бажану зовнішність вважалася пластична операція. Сьогодні лікувальна косметологія пропонує не менш ефективну процедуру по досягненню бажаного результату, але без застосування радикальних дій - це контурна пластика.

Контурна пластика - це процедура перетворення контурів обличчя, форми та об'єму губ за допомогою підшкірних ін'єкцій. В результаті такі вікові зміни, як носогубні складки і зморшки, поступаються місцем підтягнутою і гладкою шкірою. 

В даний час основні напрямки контурної пластики - це зміна контурів обличчя і губ, збільшення обсягу губ і корекція зморшок за допомогою різних філлерів (гелів), які виготовлюються з гіалуронової кислоти.

Зміна контурів обличчя філлери - це косметологічна процедура, а не хірургічне втручання. При цьому контурна пластика, ціни на яку істотно нижче, ніж на пластичну хірургію, практично порівнянна з ефектом омолодження. Для проведення таких процедур лікар повинен не тільки мати великий досвід і естетичний смак, але і мати спеціалізацію по контурній пластиці. 

Детальніше

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг - інноваційний метод омолодження, який безпечно і ефективно допомагає розкрити власні ресурси організму, запускаючи процеси природного регенерації.

Плазмоліфтинг ефективний і безпечний метод для лікування:

 • вугрової висипки (акне)
 • дефектів шкіри
 • омолодження
 • заповнення та корекції зморшок
 • випадіння волосся (алопеції)
 • корекції стрій (розтяжок)
 • після серединних пілінгів

 

Плазмоліфтинг - безпечне омолодження

У вашій крові є все необхідне для молодості, краси та здоров'я

Сучасні ефективні підходи в медицині допомагають добре і безпечно використовувати резерви власної крові. Введення плазми крові, збагаченої тромбоцитами, отриманої шляхом центрифугування, «пробуджують» власні стовбурові клітини і включають процеси регенерації і ангіогенезу, підвищують еластичність і пружність шкіри, при цьому дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними.

Детальніше

  
 • Смас - ліфтинг ULTRAFORMER III
  - новітнє відкриття в сфері косметології, що дозволяє відродити молодість шкіри без скальпеля та болю.
  Апарат впливає на SMAS-шар за допомогою сфокусованої роботи ультразвукової хвилі і точкового нагріву проблемних зон шкіри до температури в 60-70 градусів. В ході процесу починається скорочення білкової сполучної тканини, запускається синтез колагену і еластину, поліпшується кровообіг і відбувається ліфтинг шкіри.

   

   

  icoone® LASER
  -Запатентована технологія Roboderm® та M.M.А.S.
  -Технологія лазерного ліполізу
  -Комбінована дія LED та лазера в споєднання з технологією Roboderm
  -Масаж обома руками
  -Може використовуватися щоденно
  -Адаптовані маніпули для роботи з усіма типами шкіри, включаючи чутливу та пошкоджену
  -Экономія часу на процедуру по всьому тілу
  -100% безболісна процедура

   

   

  Hydrabeauty
  Технологія HydraBeauty - це альянс трьох ефективних методів апаратної косметології: алмазної мікродермабразії, гідропілінг і електропорації.

   

   

  Ionto...son
  Багатофункціональна система по догляду за шкірою обличчя включає в себе:
  - ультразвуковий скрабер з функцією фонофореза;
  - ультразвукову терапію;
  -гальванізацію

   

  Lifting-C Sorisa
  Апарат мікротокової терапії.
  Це специфічні процедури, що діють на всі ознаки старіння шкіри. Lifting-C дуже функціональний апарат, що надасть вам можливість зробити серію різноманітних процедур:
  -укріплення м'язів обличчя;
  -усунення дрібних зморшок;
  -процедура "автоматичний ліфтинг";
  -формування грудей, сідниць;
  -антисеборейні програми
  -антистресові процедури;
  -лікування акне.

   

    

  Magicpolar
  Мульти-полярна технологія RF для омолодження і моделювання тіла
  -відновлення колагенового каркасу дерми, розгладження зморшок;
  -лікування целюліту і підтяжка шкіри;
  -усунення дряблості шкіри;
  -підвищений рівень безпеки процедури;
  -процедура на даному апараті безпечна, безболісна і всесезонна  

   

   

  Діодний лазер
  Діодна лазерна епіляція - найефективніший і надійний спосіб лазерної епіляції, він дозволяє перманентно видалити волосся на тілі пацієнта впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікулу (Цибулину) волоса не пошкоджуючи при цьому шкіру.


   

  Pristine
  Мікродермабразія вже давно стала фірмовим знаком і найбільш популярною в світі, естетичною процедурою. Не дивно, що провідні лікарі -дерматологи і косметологи суперзірок - включають цю унікальну процедуру в кожен сеанс догляду за шкірою.
  Гідний нагороди Pristine™ пропонує пацієнтам малоінвазивні процедури мікродермабразії. З мікродермабразією, заснованою на механічному пілінгу, результат видно відразу після першої процедури: шкіра стає гладкою і м'якою, оновлюється колір обличчя.
  Pristine™ - всі переваги алмазного блиску.

   

   

  Пікосекундний Неодимовий лазер Pico-Light 10
  Використовується для:
  -видалення тату, татуажу, перманентного макіяжу;
  -лазерний карбоновий пілінг;
  -комплексне лікування демодекозу;
  -лазерне омолодження шкіри;
  -лікування гіперпігментації та розтяжок;
  -лікування оніхомікозу (грибка нігтя);

   

   

  Purebeau - лідер на ринку обладнання для перманентного макіяжу. Компанія Purebeau New Cosmetic заснована в 1995 р в Берліні. Сьогодні фірма Purebeau New Cosmetic може запропонувати фахівцям в мікропігментації всі необхідні для високоякісного виконання процедури, при цьому кожна деталь продумана і відпрацьована з німецькою точністю і якістю. Апарати для перманентного макіяжу Purebeau відкривають широкі можливості фахівцям в області мікропігментації і допомагають досягти високої якості перманентного макіяжу.

   

   

  ЕЛОС
  Використовується для:
  -проведення процедури епіляції по світлому, сивому та пушковому волоссю;
  -корекції судинних новоутворень;
  -видалення пігментації шкіри;
  -фотоомолодження шкіри.

   

 •