Наші послуги
Пн-Суб 09.00 - 20.00
Нд 10.00 - 16.00
+38 095 888 48 86
+38 098 500 45 95
(0362)26-28-48
(Древлянська 5)
вул. Міцкевича 108

Мастер класс татуажа (перманентного макияжа)

Обмен опытом между специалистами в области перманентного татуажа сравнительно новая стезя в развитии сферы красоты в Украине. Именно в косметологическом центре «Алхимия красоты» для всех желающих усовершенствовать свои навыки по нанесению перманентного макияжа, для работающих в этой сфере мастеров возможно проведение мастер-классов, которые длятся в течение одного дня. Повышение квалификационного уровня мастера, обмен опытом, информационная поддержка, обсуждение имеющихся проблем в работе и поиск путей их решения, новые впечатления и общение - все это и многое другое усовершенствует Вашу работу и придаст новые возможности в дальнейшей деятельности.

Майстер клас татуажу (перманентного макіяжу)

Обмін досвідом між спеціалістами у сфері перманентного татуажу порівняно нова стежина в розвитку сфери краси в Україні. Саме в косметологічному центрі «Алхімія Краси» для усіх бажаючих удосконалити свої навики з нанесення перманентного макіяжу, для працюючих у цій сфері майстрів можливе проведення майстер класів, які триватимуть протягом одного дня. Підвищення кваліфікаційного рівня майстра, обмін досвідом, інформаційна підтримка, обговорення наявних проблем в роботі та пошук шляхів їх вирішення, нові враження та спілкування – усе це та багато іншого удосконалить Вашу роботу і додасть нові можливості в подальшій діяльності.

Навчання татуажу (перманентного макіяжу)

Якщо Ви вирішуєте опанувати нову професію, яка приносила б задоволення, хочете творити красу та спілкуватися з людьми, то курси майстрів перманентного татуажу – це саме те, що буде цікавим та актуальним для Вас. Відповідальний та серйозний підхід до оволодіння навиками перманентного татуажу, вибір кваліфікованого наставника забезпечить бажані високі результати роботи у майбутньому.

Порівняно зовсім нещодавно в Україні почали навчати мистецтву перманентного татуажу. Першими у м. Рівному стали проводити базове навчання в косметологічному центрі «Алхімія краси», де бажаючі можуть отримати підготовку фактично «з нуля». В процесі навчання протягом 6—ти робочих днів здобуваються теоретичні знання та опрацьовуються практичні навички з декількох основних напрямків, а саме: художнього, технічного, санітарно-гігієнічного та інших. Навчальний процес відбувається у невеликих групах, тобто по 2-3 учні, що дозволяє максимально уважно поставитися до кожного з них. Курс включає теоретичну частину, практичну і завершується відпрацюванням на моделях. По завершенню видається диплом міжнародного зразка спеціаліста з перманентного макіяжу. Окрім того, в ході навчання та подальшої діяльності надається інформаційна підтримка з питань матеріалів, апаратів та інструментів нанесення, поновлення та корекції перманентного татуажу. Курси тривають декілька днів, а здобуття досвіду та підвищення рівня кваліфікації - протягом усієї подальшої діяльності. Отримавши диплом кваліфікованого спеціаліста з перманентного татуажу, Ви забезпечите впевненість та успіх у своїй майбутній творчій професії.

Видалення татуювань і татуажуМи раді представити Вашій увазі видалення татуювань і татуажу, перманентного макіяжу найбільш передовим неодимовим короткоімпульсним лазером, який на сьогоднішній день ставши гідним вирішенням проблеми видалення татуювань і татуажу, перманентного макіяжу. Адже тільки цей лазер видаляє тату без слідів!

Іноді може знадобитися 3-5 процедур. Але часто (особливо у випадках з татуюваннями) можливо буде потрібно і більше сеансів. Кількість процедур залежить від того, на скільки якісний барвник використовували для татуювання, наскільки глибоко був внесень пігмент. Або в тих випадках, коли на одному місці було проведено більше однієї процедури.

Процедуру рекомендують робити 1 раз на місяць.

 

Ціни на процедури видалення тату

 

 

Татуаж (перманентний макіяж)Кому потрібен татуаж?

Як же це спокушає - отримати макіяж у тривале користування?! І, власне, зрозуміло чому! Для багатьох перманентний макіяж (татуаж) - це порятунок: жінки з алергією на косметику, жінки з поганим зором (які в окулярах собі не можуть намалювати стрілку, а без окулярів тим більше). Що вже говорити про асиметрію губ, брів, які теж дуже часто турбують їх володарів! А як щодо дійсних (хоча, як правило, і не значних) дефектів на обличчі і тілі? Наприклад шрам в області брови або губи, що не дозволяє сприймати цілісність форми! І чи не всі ми хочемо завжди і скрізь виглядати привабливо для себе, для своїх коханих, для всіх оточуючих в будь-який час дня і ночі?! За допомогою перманентного макіяжу це можливо!

Як виглядає перманентний макіяж на обличчі?

Перманентний макіяж може виглядати натуральним або декоративним по вашому бажанню. В залежності від технік нанесення і використовуваних пігментів, татуаж може виглядати так "що ніхто і не зрозумів" що він у вас є (наприклад брови виконані в техніці "напилення" максимально близькі за кольором до натуральних, чи прокрас області між віями). Або ж навпаки - пані можуть із заздрістю випитувати секрет вашої яскравої невипраному помади або ідеально рівних і яскравих стрілок.

Як довго тримається татуаж?

Для перманентного макіяжу, використовуються пігменти, які відрізняються за властивостями від пігментів для татуювання тіла. Оні мають дрібнодисперсну основу і виводяться організмом набагато швидше. Більш того, зовнішні чинники та індивідуальні особливості шкіри також впливають на тривалість перманентного макіяжу. Мастер тільки приблизно може сказати, на який термін у вас залишиться татуаж. Він букде служити вам від 1,5 до 3 років.

Повіки тримаються дуже довго (якщо виконані чорним кольором). Тільки при надзвичайній необхідності вони потребують оновлення, а так - на все життя! Майте на увазі - стрілки а-ля Шахерезада можуть набриднути згодом.

Повіки тримаються до 5-6 років (якщо виконані чорним кольором). Майте на увазі - стрілки а-ля Шахерезада можуть набриднути з часомПеред тим, як приступити до процедури перманентного макіяжу, майстер з'ясовує, чи не має клієнт протипоказань, а саме:

Протипоказання для процедури перманентного макіяжу:

 • - інсуліну-залежна форма цукрового діабету,
 • - Герпес в стадії загострення;
 • - Інфекційні ураження шкіри, дерматити;
 • - Наявність акне і різних висипів в оброблюваної області;
 • - Підвищена температура, погане самопочуття
 • - Погана згортання крові, гемофілія;
 • - Прийом антибіотиків або хіміотерапії;
 • - Часті алергічні реакції, в основному на метали і їх хімічні сполуки (як правило - окису металів); ​​
 • - Алергічні реакції на анестетики (лідокаїн, тетракаїн, адреналін)
 • - Важкі соматичні захворювання;
 • - Схильність до утворення келоїдних рубців;
 • - Стан алкогольного або наркотичного сп'яніння;
 • - Епілепсія, різні психічні захворювання.

Відносними протипоказаннями можна вважати період менструації, вагітність.

Нарощені вії потрібно зняти за 2-3 тижні до процедури татуажу повік.

Перед татуажем повік зняти контактні лінзи, якщо вони є.

А так само слід пам'ятати, що татуювання і перманентний макіяж в салоні-студії можуть зробити тільки після досягнення вами повноліття.

Перед проведенням процедури перманентного макіяжу губ слід:

 • - Пропити протигерпесний препарати, почати в день процедури і 5 днів після в лікувальної або профілактичної дозі;
 • - Не вживати в день процедури алкоголь, аспірин, і не пити багато кави.

Як проходить процедура нанесення перманентного макіяжу?

Після того, як клієнт підтвердив, що не маєте протипоказань, майстер приступає до малювання ескізу в зоні татуажу. Малюнок-макіяж спочатку наноситься спеціальним маркером або косметичним олівцем. Після затвердження ескізу клієнтом, майстер приступає до виконання процедури перманентного макіяжу.

Знеболювання при процедурі перманентного макіяжу.

Якщо клієнт не має протипоказань, можливе використання місцевої аплікаційної анестезії.

Сучасні анестетики дозволяють звести до мінімуму больові відчуття. Анестезію наносять попередньо, і в процесі роботи, додають у міру появи чутливості. Так як процедура пов'язана з пошкодженням цілісності шкірного покриву, в процесі роботи використовуються тільки стерильні одноразові витратні матеріали. Обов'язково дотримуються всі санітарно-гігієнічні норми.

Сама процедура нанесення татуажу триває 1 годину.

Як буде виглядати татуаж після процедури?

Відразу після нанесення, татуаж в будь-якій зоні виглядатиме яскравіше подальшого за загоєнням результату. Приблизно через 3-4 дні на губах, 5-10 днів на бровах. При правильному нанесенні перманентного макіяжу та відповідному догляді, це просто лущення. Після того як скоринки відійшли, а з ним і частина пігменту, татуаж виглядає набагато світліше.

Тому прийшовши до майстра слід показати йому бажаний колір, а не вказати на пляшечку з вподобаним кольором. З урахуванням певного висвітлення пігменту (який це відсоток, знає майстер), типу шкіри, і т.п., майстер вибере колір на свій розсуд - і не дивуйтеся якщо вибраний колір, по вашим уявленням не відповідає бажаному, а як правило набагато яскравіше.

Рекомендації по догляду після нанесення татуажу

Після виконання процедури майстер перманентного макіяжу дасть вам рекомендації по догляду в період загоєння. Дотримання цих рекомендацій - одна з важливих складових гарного результату.

 • - На протязі ще 3-5 днів після процедури приймайте протигерпесний препарати при татуажі ГУБ;
 • - Виконуйте звичайні гігієнічні процедури: умивання, купання під душем (головне, що вода не повинна бути гарячою, щоб не розпарювати місце татуажу);
 • - Після просушування чистим рушником змащуйте місце нанесення татуажу (губи, брови) спеціальним кремом (дуже тонким шаром);
 • - Протяґгом 2-3 днів після процедури не вживайте алкоголь;
 • - Протягом тижня забороняється відвідувати лазні, сауни, солярії, не піддавайте татуаж впливу прямих сонячних променів.
 • - Скоринки НЕ здирати, НЕ відлущувати;

Корекція або додаткова процедура татуажу

Після повного загоєння шкіри слід зробити додаткову або коригувальну процедуру. Це відбувається не раніше ніж через місяць і пов'язано з тим, що епідерміс повністю оновлюється в плині 28 днів. Корекція - це не виправлення помилок майстра, а додаткова, і часто обов'язкова процедура. Її потребу визначає майстер. Якщо ви не дуже прискіпливі до своєї зовнішності і вам здається, що все вийшло нормально, все ж не лінуйтеся навідатись до майстра. Можливо його вимоги до якості виконаної ним роботи будуть вищі ваших. Більш того, пошарове імплантування пігменту збереже ваш татуаж на більш тривалий термін. На корекційній процедурі завжди можливо підправити незначні нерівності, нещільність зафарбувати, асиметрію, дефекти які виникли в процесі неправильного догляду за татуажем. Хочеться відзначити, що дефекти, помітні після першої процедури, дуже часто не пов'язані з непрофесіоналізмом майстра (хоча безумовно буває і так) . Як правило, це пов'язано зі складністю проведення самої процедури та специфіки імплантації пігменту в шкіру. Самих кращих результатів цієї роботи можна домогтися тільки співпрацюючи зі своїм майстром, не поспішаючи, прислухаючись до всіх рекомендацій і пояснень.

Оновлення татуажу

Отже, після проведення процедури і корекції процес можна назвати завершенним. Ви стаєте власником макіяжу на тривалий час. Тепер Ваше завдання своєчасно звертатися до фахівця для підтримки насиченості кольору і чіткості форми. Ви підкреслили свою красу і стали привабливіші! Ви обов'язково будете задоволені!

 

Ціни на татуаж (перманентний макіяж) 

 

  
 • Смас - ліфтинг ULTRAFORMER III
  - новітнє відкриття в сфері косметології, що дозволяє відродити молодість шкіри без скальпеля та болю.
  Апарат впливає на SMAS-шар за допомогою сфокусованої роботи ультразвукової хвилі і точкового нагріву проблемних зон шкіри до температури в 60-70 градусів. В ході процесу починається скорочення білкової сполучної тканини, запускається синтез колагену і еластину, поліпшується кровообіг і відбувається ліфтинг шкіри.

   

   

  icoone® LASER
  -Запатентована технологія Roboderm® та M.M.А.S.
  -Технологія лазерного ліполізу
  -Комбінована дія LED та лазера в споєднання з технологією Roboderm
  -Масаж обома руками
  -Може використовуватися щоденно
  -Адаптовані маніпули для роботи з усіма типами шкіри, включаючи чутливу та пошкоджену
  -Экономія часу на процедуру по всьому тілу
  -100% безболісна процедура

   

   

  Hydrabeauty
  Технологія HydraBeauty - це альянс трьох ефективних методів апаратної косметології: алмазної мікродермабразії, гідропілінг і електропорації.

   

   

  Ionto...son
  Багатофункціональна система по догляду за шкірою обличчя включає в себе:
  - ультразвуковий скрабер з функцією фонофореза;
  - ультразвукову терапію;
  -гальванізацію

   

  Lifting-C Sorisa
  Апарат мікротокової терапії.
  Це специфічні процедури, що діють на всі ознаки старіння шкіри. Lifting-C дуже функціональний апарат, що надасть вам можливість зробити серію різноманітних процедур:
  -укріплення м'язів обличчя;
  -усунення дрібних зморшок;
  -процедура "автоматичний ліфтинг";
  -формування грудей, сідниць;
  -антисеборейні програми
  -антистресові процедури;
  -лікування акне.

   

    

  Magicpolar
  Мульти-полярна технологія RF для омолодження і моделювання тіла
  -відновлення колагенового каркасу дерми, розгладження зморшок;
  -лікування целюліту і підтяжка шкіри;
  -усунення дряблості шкіри;
  -підвищений рівень безпеки процедури;
  -процедура на даному апараті безпечна, безболісна і всесезонна  

   

   

  Діодний лазер
  Діодна лазерна епіляція - найефективніший і надійний спосіб лазерної епіляції, він дозволяє перманентно видалити волосся на тілі пацієнта впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікулу (Цибулину) волоса не пошкоджуючи при цьому шкіру.


   

  Pristine
  Мікродермабразія вже давно стала фірмовим знаком і найбільш популярною в світі, естетичною процедурою. Не дивно, що провідні лікарі -дерматологи і косметологи суперзірок - включають цю унікальну процедуру в кожен сеанс догляду за шкірою.
  Гідний нагороди Pristine™ пропонує пацієнтам малоінвазивні процедури мікродермабразії. З мікродермабразією, заснованою на механічному пілінгу, результат видно відразу після першої процедури: шкіра стає гладкою і м'якою, оновлюється колір обличчя.
  Pristine™ - всі переваги алмазного блиску.

   

   

  Пікосекундний Неодимовий лазер Pico-Light 10
  Використовується для:
  -видалення тату, татуажу, перманентного макіяжу;
  -лазерний карбоновий пілінг;
  -комплексне лікування демодекозу;
  -лазерне омолодження шкіри;
  -лікування гіперпігментації та розтяжок;
  -лікування оніхомікозу (грибка нігтя);

   

   

  Purebeau - лідер на ринку обладнання для перманентного макіяжу. Компанія Purebeau New Cosmetic заснована в 1995 р в Берліні. Сьогодні фірма Purebeau New Cosmetic може запропонувати фахівцям в мікропігментації всі необхідні для високоякісного виконання процедури, при цьому кожна деталь продумана і відпрацьована з німецькою точністю і якістю. Апарати для перманентного макіяжу Purebeau відкривають широкі можливості фахівцям в області мікропігментації і допомагають досягти високої якості перманентного макіяжу.

   

   

  ЕЛОС
  Використовується для:
  -проведення процедури епіляції по світлому, сивому та пушковому волоссю;
  -корекції судинних новоутворень;
  -видалення пігментації шкіри;
  -фотоомолодження шкіри.

   

 •