Консультація пластичного хірурга
Пн-Суб 09.00 - 20.00
Нд 10.00 - 16.00
+38 095 888 48 86
+38 098 500 45 95
(0362)26-28-48
(Древлянська 5)
вул. Міцкевича 108

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

 

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

Валіхновський Ростислав Любомирович - заслужений лікар України, видатний пластичний реконструктивний хірург, з більше, ніж 20-річним досвідом роботи, віце-президент асоціації пластичних хірургів україни, директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського», кандидат медичних наук, політичний і громадський діяч. Лікар, який змінив долі людей у телевізійних проектах: «Поверніть мені красу» ( 1+1), «Я соромлюсь свого тіла» (СТБ), «Моє нове життя» (Україна).

Ростислав Валіхновський належить до докторської династії. Його батько Валіхновський Любомир Дмитрович - Заслужений лікар України, легендарний волинський хірург, з 1974 року працює завідувачем хірургічним відділенням Турівській центральний районній лікарні (Волинська область, Україна). Мати Валіхновський Марія Антонівна - терапевт. Хірурги і його близькі родичі - в тому числі рідний брат Тарас Валіхновський і дружина Катерина Валіхновська.

Освіта

Закінчивши школу з відзнакою, Ростислав навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І. Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи. Закінчивши інститут з червоним дипломом, навчався в інтернатурі за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова Академії медичних наук України. З 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України »в Харкові. Проходив стажування за фахом «Інтенсивна терапія» в Оттаві (Канада), а також - за фахом «Пластична та реконструктивна хірургія» в HFI Clinic в Toронто (Канада).

Нагороди та відзнаки

Понад десять років, згідно результатів роботи і відгуків пацієнтів, реконструктивний і пластичний хірург Ростислав Валіхновський (Київ, Україна) визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи. Клініка Доктора Валіхновського з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети», а також визнана, як лідер галузі за версією газети «Капітал» в 2014 році. Ростислав Валіхноскій займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014 - 2016 роках.

Досвід і клієнти

Серед клієнтів доктора президенти, урядовці, депутати парламенту, спортсмени, знаменитості, зокрема - президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами, як всередині країни, так і за кордоном. Сьогодні на його рахунку більше 7 000 успішних операцій. Ростислав Валіхновський особисто проводить найбільш складні, рідкісні і навіть унікальні з них. Він зумів згуртувати в медичному центрі Valikhnovski MD команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, завдяки чому, клініка входить в п'ятірку найкращих медичних закладів України за версією страхових компаній (2012-2015рр).

 

 

  
 • Смас - ліфтинг ULTRAFORMER III
  - новітнє відкриття в сфері косметології, що дозволяє відродити молодість шкіри без скальпеля та болю.
  Апарат впливає на SMAS-шар за допомогою сфокусованої роботи ультразвукової хвилі і точкового нагріву проблемних зон шкіри до температури в 60-70 градусів. В ході процесу починається скорочення білкової сполучної тканини, запускається синтез колагену і еластину, поліпшується кровообіг і відбувається ліфтинг шкіри.

   

   

  icoone® LASER
  -Запатентована технологія Roboderm® та M.M.А.S.
  -Технологія лазерного ліполізу
  -Комбінована дія LED та лазера в споєднання з технологією Roboderm
  -Масаж обома руками
  -Може використовуватися щоденно
  -Адаптовані маніпули для роботи з усіма типами шкіри, включаючи чутливу та пошкоджену
  -Экономія часу на процедуру по всьому тілу
  -100% безболісна процедура

   

   

  Hydrabeauty
  Технологія HydraBeauty - це альянс трьох ефективних методів апаратної косметології: алмазної мікродермабразії, гідропілінг і електропорації.

   

   

  Ionto...son
  Багатофункціональна система по догляду за шкірою обличчя включає в себе:
  - ультразвуковий скрабер з функцією фонофореза;
  - ультразвукову терапію;
  -гальванізацію

   

  Lifting-C Sorisa
  Апарат мікротокової терапії.
  Це специфічні процедури, що діють на всі ознаки старіння шкіри. Lifting-C дуже функціональний апарат, що надасть вам можливість зробити серію різноманітних процедур:
  -укріплення м'язів обличчя;
  -усунення дрібних зморшок;
  -процедура "автоматичний ліфтинг";
  -формування грудей, сідниць;
  -антисеборейні програми
  -антистресові процедури;
  -лікування акне.

   

    

  Magicpolar
  Мульти-полярна технологія RF для омолодження і моделювання тіла
  -відновлення колагенового каркасу дерми, розгладження зморшок;
  -лікування целюліту і підтяжка шкіри;
  -усунення дряблості шкіри;
  -підвищений рівень безпеки процедури;
  -процедура на даному апараті безпечна, безболісна і всесезонна  

   

   

  Діодний лазер
  Діодна лазерна епіляція - найефективніший і надійний спосіб лазерної епіляції, він дозволяє перманентно видалити волосся на тілі пацієнта впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікулу (Цибулину) волоса не пошкоджуючи при цьому шкіру.


   

  Pristine
  Мікродермабразія вже давно стала фірмовим знаком і найбільш популярною в світі, естетичною процедурою. Не дивно, що провідні лікарі -дерматологи і косметологи суперзірок - включають цю унікальну процедуру в кожен сеанс догляду за шкірою.
  Гідний нагороди Pristine™ пропонує пацієнтам малоінвазивні процедури мікродермабразії. З мікродермабразією, заснованою на механічному пілінгу, результат видно відразу після першої процедури: шкіра стає гладкою і м'якою, оновлюється колір обличчя.
  Pristine™ - всі переваги алмазного блиску.

   

   

  Пікосекундний Неодимовий лазер Pico-Light 10
  Використовується для:
  -видалення тату, татуажу, перманентного макіяжу;
  -лазерний карбоновий пілінг;
  -комплексне лікування демодекозу;
  -лазерне омолодження шкіри;
  -лікування гіперпігментації та розтяжок;
  -лікування оніхомікозу (грибка нігтя);

   

   

  Purebeau - лідер на ринку обладнання для перманентного макіяжу. Компанія Purebeau New Cosmetic заснована в 1995 р в Берліні. Сьогодні фірма Purebeau New Cosmetic може запропонувати фахівцям в мікропігментації всі необхідні для високоякісного виконання процедури, при цьому кожна деталь продумана і відпрацьована з німецькою точністю і якістю. Апарати для перманентного макіяжу Purebeau відкривають широкі можливості фахівцям в області мікропігментації і допомагають досягти високої якості перманентного макіяжу.

   

   

  ЕЛОС
  Використовується для:
  -проведення процедури епіляції по світлому, сивому та пушковому волоссю;
  -корекції судинних новоутворень;
  -видалення пігментації шкіри;
  -фотоомолодження шкіри.

   

 •