Мезотерапія
Пн-Суб 09.00 - 20.00
Нд 10.00 - 16.00
+38 095 888 48 86
+38 098 500 45 95
(0362)26-28-48
(Древлянська 5)
вул. Міцкевича 108

Ін’єкції краси

 Під загадковим словом «Ботулінотерапія» ховається досить відома у всьому світі ін'єкційна методика, яку в народі давно вже прийнято називати «уколами краси». Які тільки функції не несуть в собі ці уколи, за їх допомогою стало можливим змінювати риси обличчя, омолоджувати шкіру, розгладжувати зморшки і навіть схуднути. Все залежить від проблем, які ви хочете вирішити з їх допомогою, а так само від ін'єкційної методики, вибраної косметологом. На сьогоднішній день серед таких методик розрізняють:

 

 • Мезотерапія.
 • Біоревіталізація.
 • Контурна пластика.
 • Ботулінотерапія.

 

Кожна методика заснована на ін'єкціях певних препаратів і, відповідно, має свої області застосування, а також свої плюси і мінуси. Ми ж докладніше зупинимося на ботулінотерапії.

Ботулінотерапія призначена для корекції мімічних зморшок. Адже на нашому обличчі, як на екрані телевізора, з віком відображаються всі емоції. І через деякий час, кинувши погляд у дзеркало, можна побачити що з'явилися «гусячі лапки», а то й «складки гніву». Причому, ладно якщо подібні зміни стають помітними, скажімо після 30, але ж і в 18 років можна придбати мімічні зморшки, просто від того, що ви часто хмурите брови або щуритесь на сонці. Обмежувати себе в вираженні емоцій, погодьтеся, не реально. Ось тут-то і приходить на допомогу ботулінотерапія, і стає можливим позбутися емоційних наслідків на обличчі. Ін'єкція краси при ботулінотерапії розслабить лицьові м'язи, а за умови проходження цілого комплексу процедур, ще й допоможе контролювати вираз обличчя. Таким чином, шкідлива звичка стражденно хмуритися або роздратовано кривитися взагалі може повністюзникнути.

Так що ж лягло в основу уколів краси при ботулінотерапії? Відповідь проста: ботулотоксин типу А, а простіше ботокс. Навколо застосування цього препарату ходить безліч суперечок у засобах масової інформації, хтось захоплюється результатом, а хтось в шоці від наслідків. Однозначної оцінки результативності немає. Але, з наукової точки зору, ботокс заснований на блокаді нейром'язових передач. Тому-то у пацієнтів проходять регулярні головні болі, зникає підвищене потовиділення і т.д.

Ін'єкції ботокса використовуються з 1978 року і не тільки в косметології, а й у неврології. Процедура ботулінотерапії не вимагає додаткового знеболення, так як ін'єкції безболісні. Правда лікар все ж наносить на шкіру анестезуючий крем, але це робиться скоріше для зняття дискомфорту у пацієнта, ніж дійсно для знеболювання. Уколи робляться в мімічні м'язи дуже тонкими голками. Ефект від процедури стає помітний вже на 5-7 день, коли ботулотоксин остаточно розслабляє м'язи обличчя і відбувається розгладження мімічних зморшок. Тривалість дії ін'єкцій десь півроку, далі курс можна повторити. Але курси ботулінотерапії зазвичай призначаються лікарем не частіше чим чотири рази на рік.

До речі, наважуючись на ін'єкції краси на основі ботокса, необхідно знати, що існують люди зі зниженою чутливістю до ботоксу. Це виявляється ще до початку процедури, так як «відповідальність» за нечутливість організму несе ряд особливих антитіл. Причому ці антитіла можуть бути присутніми в організмі людини з народження, а може скластися ситуація, коли вони почнуть вироблятися тільки після першої ін'єкції.

У пресі існує безліч чуток про шкоду ін'єкцій ботокса. Тут можна проаналізувати різні ситуації, але в кожному разі ботокс, як лікарський засіб, застосовується понад 20 років у всьому світі. А зараз їм лікують навіть дитячий церебральний параліч, що саме по собі говорить вже багато про що.

 

Ціни на послуги ін’єкції краси

 

  
 • Смас - ліфтинг ULTRAFORMER III
  - новітнє відкриття в сфері косметології, що дозволяє відродити молодість шкіри без скальпеля та болю.
  Апарат впливає на SMAS-шар за допомогою сфокусованої роботи ультразвукової хвилі і точкового нагріву проблемних зон шкіри до температури в 60-70 градусів. В ході процесу починається скорочення білкової сполучної тканини, запускається синтез колагену і еластину, поліпшується кровообіг і відбувається ліфтинг шкіри.

   

   

  icoone® LASER
  -Запатентована технологія Roboderm® та M.M.А.S.
  -Технологія лазерного ліполізу
  -Комбінована дія LED та лазера в споєднання з технологією Roboderm
  -Масаж обома руками
  -Може використовуватися щоденно
  -Адаптовані маніпули для роботи з усіма типами шкіри, включаючи чутливу та пошкоджену
  -Экономія часу на процедуру по всьому тілу
  -100% безболісна процедура

   

   

  Hydrabeauty
  Технологія HydraBeauty - це альянс трьох ефективних методів апаратної косметології: алмазної мікродермабразії, гідропілінг і електропорації.

   

   

  Ionto...son
  Багатофункціональна система по догляду за шкірою обличчя включає в себе:
  - ультразвуковий скрабер з функцією фонофореза;
  - ультразвукову терапію;
  -гальванізацію

   

  Lifting-C Sorisa
  Апарат мікротокової терапії.
  Це специфічні процедури, що діють на всі ознаки старіння шкіри. Lifting-C дуже функціональний апарат, що надасть вам можливість зробити серію різноманітних процедур:
  -укріплення м'язів обличчя;
  -усунення дрібних зморшок;
  -процедура "автоматичний ліфтинг";
  -формування грудей, сідниць;
  -антисеборейні програми
  -антистресові процедури;
  -лікування акне.

   

    

  Magicpolar
  Мульти-полярна технологія RF для омолодження і моделювання тіла
  -відновлення колагенового каркасу дерми, розгладження зморшок;
  -лікування целюліту і підтяжка шкіри;
  -усунення дряблості шкіри;
  -підвищений рівень безпеки процедури;
  -процедура на даному апараті безпечна, безболісна і всесезонна  

   

   

  Діодний лазер
  Діодна лазерна епіляція - найефективніший і надійний спосіб лазерної епіляції, він дозволяє перманентно видалити волосся на тілі пацієнта впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікулу (Цибулину) волоса не пошкоджуючи при цьому шкіру.


   

  Pristine
  Мікродермабразія вже давно стала фірмовим знаком і найбільш популярною в світі, естетичною процедурою. Не дивно, що провідні лікарі -дерматологи і косметологи суперзірок - включають цю унікальну процедуру в кожен сеанс догляду за шкірою.
  Гідний нагороди Pristine™ пропонує пацієнтам малоінвазивні процедури мікродермабразії. З мікродермабразією, заснованою на механічному пілінгу, результат видно відразу після першої процедури: шкіра стає гладкою і м'якою, оновлюється колір обличчя.
  Pristine™ - всі переваги алмазного блиску.

   

   

  Пікосекундний Неодимовий лазер Pico-Light 10
  Використовується для:
  -видалення тату, татуажу, перманентного макіяжу;
  -лазерний карбоновий пілінг;
  -комплексне лікування демодекозу;
  -лазерне омолодження шкіри;
  -лікування гіперпігментації та розтяжок;
  -лікування оніхомікозу (грибка нігтя);

   

   

  Purebeau - лідер на ринку обладнання для перманентного макіяжу. Компанія Purebeau New Cosmetic заснована в 1995 р в Берліні. Сьогодні фірма Purebeau New Cosmetic може запропонувати фахівцям в мікропігментації всі необхідні для високоякісного виконання процедури, при цьому кожна деталь продумана і відпрацьована з німецькою точністю і якістю. Апарати для перманентного макіяжу Purebeau відкривають широкі можливості фахівцям в області мікропігментації і допомагають досягти високої якості перманентного макіяжу.

   

   

  ЕЛОС
  Використовується для:
  -проведення процедури епіляції по світлому, сивому та пушковому волоссю;
  -корекції судинних новоутворень;
  -видалення пігментації шкіри;
  -фотоомолодження шкіри.

   

 •