Плазмоліфтинг
Пн-Суб 09.00 - 20.00
Нд 10.00 - 16.00
+38 095 888 48 86
+38 098 500 45 95
(0362)26-28-48
(Древлянська 5)
вул. Міцкевича 108

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг - інноваційний метод омолодження, який безпечно і ефективно допомагає розкрити власні ресурси організму, запускаючи процеси природного регенерації.

Плазмоліфтинг ефективний і безпечний метод для лікування:

 • вугрової висипки (акне)
 • дефектів шкіри
 • омолодження
 • заповнення та корекції зморшок
 • випадіння волосся (алопеції)
 • корекції стрій (розтяжок)
 • після серединних пілінгів

 

Плазмоліфтинг - безпечне омолодження

У вашій крові є все необхідне для молодості, краси та здоров'я

Сучасні ефективні підходи в медицині допомагають добре і безпечно використовувати резерви власної крові. Введення плазми крові, збагаченої тромбоцитами, отриманої шляхом центрифугування, «пробуджують» власні стовбурові клітини і включають процеси регенерації і ангіогенезу, підвищують еластичність і пружність шкіри, при цьому дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними.

Плазма крові містить вітаміни, гормони, фактор росту, ферменти, білки.Перераховувати можна довго! І цим чарівним засобом, абсолютно сумісним з Вашим організмом, лікар робить Вам мезотерапію .

-Імуномодулюючий ефект плазмоліфтингу

Проблеми шкіри (волосся, нігті) безпосередньо залежать від стану імунної системи.Також омолодження з низьким рівнем імунітету неможливо, в такій ситуації на допомогу приходить плазмоліфтінг, який має імуномодулюючий ефект по відношенню до шкіри і всього організму.

Плазмоліфтинг є на сьогоднішній день провідним методом лікування випадіння волосся. Залежно від етіології (причин) того чи іншого виду алопеції або порідіння волосся, плазмоліфтінг застосовується як самостійний метод лікування або в комплексі з іншими методиками.

Побічних ефектів після проведення плазмоліфтингу практично не спостерігається, крім невеликих гематом і слідів від ін'єкцій, що передбачено протоколом процедури.

Очікувані результати плазмоліфтингу

Результат спостерігається практично відразу після першої процедури, а після другої - помітно змінюється якість шкіри. Вона буквально світиться зсередини, зникає сіточка дрібних зморшок, в'ялість. На шкірі стає менш помітна сітка розширених капілярів. Зникають застійні плями, жовтушність, пастозність обличчя.

Введення плазми збагаченої тромбоцитами в ділянку носогубних складок, в ділякну лоба, щік, підборіддя в поєднанні з обробкою після процедури пілінгів, замінює традиційну контурну пластику наповнювачами.

Плазмоліфтинг поєднується з RF ліфтингом, алмазною шліфовкою шкіри, біоревіталізація гіалуронової кислотою, озонотерапією і контурної пластикою стабілізованої гіалуронової кислотою,кислотними пілінгами.

Протипоказання:

 • аутоімунні захворювання
 • гнійні захворювання і дерматози у стадії загострення
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації
 • прийом антикоагулянтів
 • вагітність, годування грудьми
 • злоякісні новоутворення
 • гострі інфекційні захворювання.
 • Рекомендації для пацієнтів перед проведенням процедури плазмоліфтінга:
 • за 1 - 2 дні до процедури і в день її проведення бажано пити більше рідини (1,5 - 2,0 літра води), виключити алкоголь і жирну їжу
 • після процедури, необхідно виконувати індивідуальні рекомендації лікаря.
 • Плазмоліфтинг застосовується в медичній практиці більше 10-ти років.Лікування ресурсами свого організму більш здоровий спосіб і приносить хороші результати.
 • Цікаві факти
 • Близько 40% людей помічають результат після першої ж процедури.
 • Для стійкого ефекту необхідний курс процедур. Зазвичай лікарі рекомендують 3-4 сеансу кожні 7-10 днів. Далі - за потребою, але в більшості випадків цього вистачає на 1,5-2 роки.
 • Можна проводити ін'єкції плазми в зоні брів і вій. Останні, можливо, і не стануть в кілька разів довші, але точно перестануть випадати, ламатися і будуть краще рости.
 • Для проведення однієї процедури потрібно близько 20-40 мл венозної крові.
 • Плазмоліфтинг застосовують для прискорення реабілітаційного періоду після серйозних травм - переломів, розривів зв'язок. Плазму вводять підшкірно, це сприяє природній регенерації кісткової і м'язової тканин, шкірних покривів.

 

Ціни на плазмоліфтинг

 

  
 • Смас - ліфтинг ULTRAFORMER III
  - новітнє відкриття в сфері косметології, що дозволяє відродити молодість шкіри без скальпеля та болю.
  Апарат впливає на SMAS-шар за допомогою сфокусованої роботи ультразвукової хвилі і точкового нагріву проблемних зон шкіри до температури в 60-70 градусів. В ході процесу починається скорочення білкової сполучної тканини, запускається синтез колагену і еластину, поліпшується кровообіг і відбувається ліфтинг шкіри.

   

   

  icoone® LASER
  -Запатентована технологія Roboderm® та M.M.А.S.
  -Технологія лазерного ліполізу
  -Комбінована дія LED та лазера в споєднання з технологією Roboderm
  -Масаж обома руками
  -Може використовуватися щоденно
  -Адаптовані маніпули для роботи з усіма типами шкіри, включаючи чутливу та пошкоджену
  -Экономія часу на процедуру по всьому тілу
  -100% безболісна процедура

   

   

  Hydrabeauty
  Технологія HydraBeauty - це альянс трьох ефективних методів апаратної косметології: алмазної мікродермабразії, гідропілінг і електропорації.

   

   

  Ionto...son
  Багатофункціональна система по догляду за шкірою обличчя включає в себе:
  - ультразвуковий скрабер з функцією фонофореза;
  - ультразвукову терапію;
  -гальванізацію

   

  Lifting-C Sorisa
  Апарат мікротокової терапії.
  Це специфічні процедури, що діють на всі ознаки старіння шкіри. Lifting-C дуже функціональний апарат, що надасть вам можливість зробити серію різноманітних процедур:
  -укріплення м'язів обличчя;
  -усунення дрібних зморшок;
  -процедура "автоматичний ліфтинг";
  -формування грудей, сідниць;
  -антисеборейні програми
  -антистресові процедури;
  -лікування акне.

   

    

  Magicpolar
  Мульти-полярна технологія RF для омолодження і моделювання тіла
  -відновлення колагенового каркасу дерми, розгладження зморшок;
  -лікування целюліту і підтяжка шкіри;
  -усунення дряблості шкіри;
  -підвищений рівень безпеки процедури;
  -процедура на даному апараті безпечна, безболісна і всесезонна  

   

   

  Діодний лазер
  Діодна лазерна епіляція - найефективніший і надійний спосіб лазерної епіляції, він дозволяє перманентно видалити волосся на тілі пацієнта впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікулу (Цибулину) волоса не пошкоджуючи при цьому шкіру.


   

  Pristine
  Мікродермабразія вже давно стала фірмовим знаком і найбільш популярною в світі, естетичною процедурою. Не дивно, що провідні лікарі -дерматологи і косметологи суперзірок - включають цю унікальну процедуру в кожен сеанс догляду за шкірою.
  Гідний нагороди Pristine™ пропонує пацієнтам малоінвазивні процедури мікродермабразії. З мікродермабразією, заснованою на механічному пілінгу, результат видно відразу після першої процедури: шкіра стає гладкою і м'якою, оновлюється колір обличчя.
  Pristine™ - всі переваги алмазного блиску.

   

   

  Пікосекундний Неодимовий лазер Pico-Light 10
  Використовується для:
  -видалення тату, татуажу, перманентного макіяжу;
  -лазерний карбоновий пілінг;
  -комплексне лікування демодекозу;
  -лазерне омолодження шкіри;
  -лікування гіперпігментації та розтяжок;
  -лікування оніхомікозу (грибка нігтя);

   

   

  Purebeau - лідер на ринку обладнання для перманентного макіяжу. Компанія Purebeau New Cosmetic заснована в 1995 р в Берліні. Сьогодні фірма Purebeau New Cosmetic може запропонувати фахівцям в мікропігментації всі необхідні для високоякісного виконання процедури, при цьому кожна деталь продумана і відпрацьована з німецькою точністю і якістю. Апарати для перманентного макіяжу Purebeau відкривають широкі можливості фахівцям в області мікропігментації і допомагають досягти високої якості перманентного макіяжу.

   

   

  ЕЛОС
  Використовується для:
  -проведення процедури епіляції по світлому, сивому та пушковому волоссю;
  -корекції судинних новоутворень;
  -видалення пігментації шкіри;
  -фотоомолодження шкіри.

   

 •