Лазерне лікування судин

Лазерне лікування судин на апараті Asclepion MeDioStar Vascular

Патологічно змінені судини, такі як телеангіектазії, винні плями, павукоподібні невуси, купероз, гемангіома або лімфангіома часто турбують чоловіків та жінок. У той час як дрібні судинні ураження вже зустрічаються у трьох-шести відсотках всіх новонароджених,зміни у кровоносних судинах розвиваються переважно протягом життя. Павукоподібні невуси впершу чергу зустрічаються у жінок. До факту ризику належать: генетична схильність, УФ-випромінювання, вік, гормональний дисбаланс. Куріння,зловживання алкоголем, місцеве застосування кортикостероїдів.

Хоча незначно розширені судини як правило не є ознакою хвороби, вони часто являють собою серйозну естетичну проблему для пацієнтів, особливо коли локалізуються на відкритих ділянках тіла, таких як обличчя, шия або декольте.

Склеротерапія та кріотерапія являють собою консервативні варіанти лікування. Однак вони можуть викликати болісні відчуття, особливо на великих ділянках. Павукоподібні ангіоми часто лікують склеро терапією, або поверхневим шліфуванням. Однак, всі ці методи або не дають довготривалого ефекту, або являють собою інвазивне лікування.  Лазерна терапія потужним діод ним лазером є високоефективною, безпечною, високоточною, неінвазивною процедурою і не потребує тривалого періоду реабілітації для пацієнта. Процедура триває лише кілька хвилин, а перші результати можна спостерігати відразу. MeDioStar пропонує ергономічну маніпулу, спеціально розроблену для процедури лікування судин з довжиню хвилі 940 нм та різними режимами роботи в готових протоколах.

Обличчя                                                 2500 грн

Тіло (10x10 см)                                      2500 грн

Судинна зірочка 1 шт                            500 грн

Гімангіома 1 шт                                      500 грн

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час