Навчання татуажу (перманентного макіяжу)

Якщо Ви вирішуєте опанувати нову професію, яка приносила б задоволення, хочете творити красу та спілкуватися з людьми, то курси майстрів перманентного татуажу – це саме те, що буде цікавим та актуальним для Вас.

Відповідальний та серйозний підхід до оволодіння навиками перманентного татуажу, вибір кваліфікованого наставника забезпечить бажані високі результати роботи у майбутньому.

Порівняно зовсім нещодавно в Україні почали навчати мистецтву перманентного татуажу. Першими у м. Рівному стали проводити базове навчання в косметологічному центрі "Алхімія краси", де бажаючі можуть отримати підготовку фактично "з нуля".

В процесі навчання протягом 6-ти робочих днів здобуваються теоретичні знання та опрацьовуються практичні навички з декількох основних напрямків, а саме: художнього, технічного, санітарно-гігієнічного та інших.

Навчальний процес відбувається у невеликих групах, тобто по 2-3 учні, що дозволяє максимально уважно поставитися до кожного з них.

Курс включає теоретичну частину, практичну і завершується відпрацюванням на моделях. По завершенню видається диплом міжнародного зразка спеціаліста з перманентного макіяжу.

Окрім того, в ході навчання та подальшої діяльності надається інформаційна підтримка з питань матеріалів, апаратів та інструментів нанесення, поновлення та корекції перманентного татуажу.

Курси тривають декілька днів, а здобуття досвіду та підвищення рівня кваліфікації – протягом усієї подальшої діяльності.

Отримавши диплом кваліфікованого спеціаліста з перманентного татуажу, Ви забезпечите впевненість та успіх у своїй майбутній творчій професії.

Для того, щоб отримати більше інформації про найближче заплановане навчання, залиште заявку через форму на сайті ао телефонуйте: +38 095 888 48 86

Записатися на процедуру

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час