Перманентний макіяж (татуаж)

Кому потрібен перманентний макіяж в Рівному?

Як же це спокушає – отримати макіяж у тривале користування?! І, власне, зрозуміло чому! Для багатьох перманентний макіяж (татуаж) – це порятунок: жінки з алергією на косметику, жінки з поганим зором (які в окулярах собі не можуть намалювати стрілку, а без окулярів тим більше). Що вже говорити про асиметрію губ, брів, які теж дуже часто турбують їх власників. А як щодо дійсних (хоча, як правило, і незначних) дефектів на обличчі та тілі? Наприклад, шрам біля брови або губи, що не дозволяє сприймати цілісність форми. 

Всі ми хочемо завжди і скрізь виглядати привабливо для себе, для своїх коханих, для всіх оточуючих в будь-який час дня і ночі. За допомогою перманентного макіяжу це можливо!

Як виглядає перманентний макіяж на обличчі?

Перманентний макіяж, Алхімія КрасиПерманентний макіяж може виглядати натуральним або декоративним за вашим бажанням. Залежно від технік нанесення і використовуваних пігментів, татуаж може виглядати так, що ніхто і не зрозуміє, що він у вас є (наприклад, брови, виконані в техніці "напилення", максимально близькі за кольором до натуральних, або прокрас між віями). Або ж навпаки – пані можуть із заздрістю випитувати секрет вашої яскравої невипраному помади або ідеально рівних і яскравих стрілок.

Як довго тримається татуаж?

Для перманентного макіяжу використовуються пігменти, які відрізняються за властивостями від пігментів для татуювання тіла. Вони мають дрібнодисперсну основу і виводяться організмом набагато швидше. Більш того, зовнішні чинники та індивідуальні особливості шкіри також впливають на тривалість перманентного макіяжу. Мастер тільки приблизно може сказати, на який термін у вас залишиться татуаж. Він буде служити вам від 1,5 до 3 років. Перманентний макіяж повік в Рівному, який виконаний в нашій косметології тримається до 5-6 років (якщо виконані чорним кольором). Тільки при надзвичайній необхідності вони потребують оновлення, а так – на все життя! Майте на увазі – стрілки "а-ля Шахерезада" можуть набриднути з часом.

Протипоказання для процедури перманентного макіяжу

Перед тим, як приступити до процедури перманентного макіяжу, майстер з'ясовує, чи не має клієнт протипоказань, а саме: 

 • інсулін-залежна форма цукрового діабету;
 • герпес в стадії загострення;
 • інфекційні ураження шкіри, дерматити;
 • наявність акне і різних висипів в зоні обробки;
 • підвищена температура, погане самопочуття;
 • погана згортання крові, гемофілія;
 • прийом антибіотиків або хіміотерапії;
 • часті алергічні реакції, в основному на метали і їх хімічні сполуки (як правило, окису металів); ​​
 • алергічні реакції на анестетики (лідокаїн, тетракаїн, адреналін);
 • важкі соматичні захворювання;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • стан алкогольного або наркотичного сп'яніння;
 • епілепсія, різні психічні захворювання.

Відносними протипоказаннями можна вважати період менструації, вагітність.

Як підготуватися до нанесення перманетного татуажу?

Пам'ятайте, що перманентний татуаж в Рівному в нашому салоні “Алхімія Краси” можуть Вам зробити тільки після досягнення повноліття. 

До процедури татуажу повік за 2-3 тижні обов'язково потрібно зняти нарощені вії, і перед самою процедурою зняти контактні лінзи, якщо вони є.

Перед проведенням процедури перманентного макіяжу губ слід:

 • пропити протигерпесний препарати – почати в день процедури і ще  5 днів після в лікувальної або профілактичної дози;
 • не вживати в день процедури алкоголь, аспірин і не пити багато кави.

Як проходить процедура нанесення перманентного макіяжу?

Після того, як клієнт підтвердив, що не маєте протипоказань, майстер приступає до малювання ескізу в зоні татуажу. Малюнок-макіяж спочатку наноситься спеціальним маркером або косметичним олівцем.

Після затвердження ескізу клієнтом, майстер приступає до виконання процедури перманентного макіяжу.

Знеболювання при процедурі перманентного макіяжу

Якщо клієнт не має протипоказань, можливе використання місцевої аплікаційної анестезії. Сучасні анестетики дозволяють звести до мінімуму больові відчуття.

Анестезію наносять попередньо, і в процесі роботи додають у міру появи чутливості.

Важливо! Так як процедура пов'язана з пошкодженням цілісності шкірного покриву, в процесі роботи використовуються тільки стерильні одноразові витратні матеріали. Обов'язково дотримуються всі санітарно-гігієнічні норми.

Сама процедура нанесення татуажу триває 1 годину.

Як буде виглядати перманентний татуаж губ після процедури?

Перманентний макіяж губ в Рівному відразу після нанесення виглядатиме яскравіше, ніж у подальшому після загоєння шкірних покривів (приблизно через 3-4 дні) та 5-10 днів на бровах. Навіть при правильному нанесенні перманентного макіяжу та відповідному догляді можливе незначне лущення. Після того, як скоринки відійшли, а з ним і частина пігменту, татуаж виглядає набагато світліше. Тому перед процедурою майстру слід вказати бажану інтенсивність та насиченість кольору, а не тільки на сам вподобаний колір. Якщо Ви цього не зробите, майстер вибере колір на свій розсуд з урахуванням певного висвітлення пігменту (який це відсоток, майстер знає), типу Вашої шкіри і т.п. І не дивуйтеся, якщо вибраний колір в результаті не буде відповідати бажаному, який в уявленнях клієнтів, як правило, виглядає набагато яскравішим, ніж виходить в результаті.

Рекомендації по догляду після нанесення татуажу

Після виконання процедури майстер перманентного макіяжу дасть вам рекомендації по догляду в період загоєння. Дотримання цих рекомендацій – одна з важливих складових гарного результату.

 1. Протягом ще 3-5 днів після процедури приймайте протигерпесний препарати при татуажі ГУБ.
 2. Виконуйте звичайні гігієнічні процедури: умивання, купання під душем (головне, що вода не повинна бути гарячою, щоб не розпарювати місце татуажу). 
 3. Після просушування чистим рушником змащуйте місце нанесення татуажу (губи, брови) спеціальним кремом (дуже тонким шаром). 
 4. Протягом 2-3 днів після процедури не вживайте алкоголь. 
 5. Забороняється відвідувати лазні, сауни, солярії 7 днів після процедури. 
 6. Не піддавайте татуаж впливу прямих сонячних променів.
 7. Скоринки НЕ здирати, НЕ відлущувати. 

Корекція або додаткова процедура татуажу

Після повного загоєння шкіри слід зробити додаткову або коригувальну процедуру. Це відбувається не раніше, ніж через місяць після першої процедури,  і пов'язано з тим, що епідерміс повністю оновлюється за 28 днів.

Корекція – це не виправлення помилок майстра, а додаткова і часто обов'язкова процедура. Її потребу визначає сам майстер. Якщо ви не дуже прискіпливі до своєї зовнішності і вам здається, що все вийшло нормально, все ж не лінуйтеся завітати до майстра ще раз. Можливо, його вимоги до якості виконаної ним роботи будуть вищі, ніж ваші. Більш того, пошарове імплантування пігменту збереже ваш татуаж на більш тривалий термін.

На корекційній процедурі завжди можливо підправити незначні нерівності, нещільність зафарбуваних ділянок, асиметрію, дефекти, які виникли в процесі неправильного догляду за татуажем. Хочеться відзначити, що дефекти, помітні після першої процедури, дуже часто не пов'язані з непрофесіоналізмом майстра (хоча безумовно буває і так). Як правило, це пов'язано зі складністю проведення самої процедури та специфіки імплантації пігменту в шкіру.

Пам'ятайте, що найкращих результатів можна досягти тільки співпрацюючи зі своїм майстром, не поспішаючи, прислухаючись до всіх рекомендацій і пояснень.

Оновлення татуажу

Отже, після проведення процедури і корекції процес можна назвати завершенним. Ви стаєте власником макіяжу на тривалий час. Тепер Ваше завдання своєчасно звертатися до фахівця для підтримки насиченості кольору і чіткості форми.

Ви підкреслили свою красу і стали привабливіші! Ви обов'язково будете задоволені!

Ціни на перманентний макіяж в Рівному

Ціни на перманентний макіяж брів, губ та повік від майстрів нашого центру "Алхімія Краси"

Майстер Софія
№ п/п Назва процедури Ціна, грн.
1 Татуаж губ 3000
Татуаж очей
2 Міжвійка 2000
3 Декоративна стрілка  3000
 
5 Брови, техніка розтушування 3000
6 Корекція (протягом 5-ти місяців) 1200
7 Поновлення татуажу 2700
Записатися на процедуру

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час