Icoone LASER MED

Новий апарат icoone® LASER MED – єдиний у світі апарат з інноваційною технологію Roboderm, яка пропонує дієві процедури для широкого спектру проблем шкіри, які легко вирішуються завдяки використанню принципу Мульти Мікро Альвеолярної Стимуляції (M.M.A.S.).

Це глибинна ефективна стимуляція мікровакуолей в сполучній тканині, яка дає візуально помітні результати вже після першого сеансу.

Інтеграція в апарат icoone® LASER MED джерел ЛАЗЕРА і LED прискорила досягнення бажаних результатів і зробила процедури більш сфокусованими.

Апарат пропонує фахівцям широкий спектр медичних програм і спеціальних процедур, які гарантують бездоганну активізацію процесів в глибоких шарах шкіри і стимулювання найменших ділянок шкіри.

 

icoone ® – ідеальна технологія для косметологічних процедур на тілі та обличчі.

Вона виходить з нового розуміння сполучної тканини, яке розкрило таємницю її будови, – це мільярди тривимірних мікровакуолей, які пронизують всі шари епідермісу і створюють хаотичну фрагментарну структуру.

Завдяки цьому розумінню ми створили технологію icoone ®, яка дозволяє ефективно вирішувати такі проблеми як набряк і фіброз тканин, целюліт і жирові відкладення.

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час