Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – інноваційний метод омолодження, який безпечно і ефективно допомагає розкрити власні ресурси організму, запускаючи процеси природної регенерації.

Плазмоліфтинг ефективний і безпечний метод для лікування:

 • вугрової хвороби (акне);
 • дефектів шкіри;
 • омолодження;
 • заповнення та корекції зморшок;
 • випадіння волосся (алопеції);
 • після серединних пілінгів.

Плазмоліфтинг – безпечне омолодження!

У Вашій крові є все необхідне для молодості, краси та здоров'я.

Сучасні ефективні підходи в медицині допомагають добре і безпечно використовувати резерви власної крові. Введення плазми крові, збагаченої тромбоцитами, отриманої шляхом центрифугування, "пробуджують" власні стовбурові клітини і включають процеси регенерації і ангіогенезу, підвищують еластичність і пружність шкіри. При цьому дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними.

Плазма крові містить вітаміни, гормони, фактор росту, ферменти, білки. Перераховувати можна довго! І цим чарівним засобом, абсолютно сумісним з Вашим організмом, лікар робить Вам мезотерапію.

Імуномодулюючий ефект плазмоліфтингу

Проблеми шкіри (волосся, нігті) безпосередньо залежать від стану імунної системи. Також з низьким рівнем імунітету неможливе і омолодження. У такій ситуації на допомогу приходить плазмоліфтінг, який має імуномодулюючий ефект щодо до шкіри і всього організму.

Ще на сьогоднішній день плазмоліфтинг є провідним методом лікування випадіння волосся! Залежно від етіології (причин) того чи іншого виду алопеції або порідіння волосся, плазмоліфтінг застосовується як самостійний метод лікування або в комплексі з іншими методиками.

Побічних ефектів після проведення плазмоліфтингу практично не спостерігається, крім невеликих гематом і слідів від ін'єкцій, що передбачено протоколом процедури.

Очікувані результати плазмоліфтингу

Результат спостерігається практично відразу після першої процедури, а після другої – помітно змінюється якість шкіри. Вона буквально світиться зсередини, зникає сіточка дрібних зморшок, в'ялість. На шкірі стає менш помітна сітка розширених капілярів. Зникають застійні плями, жовтушність, пастозність обличчя.

Введення плазми збагаченої тромбоцитами в ділянку носогубних складок, в ділякну лоба, щік, підборіддя, у поєднанні з обробкою пілінгом після процедури, замінює традиційну контурну пластику наповнювачами.

Плазмоліфтинг також поєднується з RF-ліфтингом, алмазною шліфовкою шкіри, біоревіталізацією препаратами на основі  гіалуронової кислоти, озонотерапією і контурною пластикою, стабілізованою гіалуроновою кислотою, кислотними пілінгами.

Протипоказання:

 • аутоімунні захворювання;
 • гнійні захворювання і дерматози у стадії загострення;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • прийом антикоагулянтів;
 • вагітність, лактація;
 • злоякісні новоутворення;
 • гострі інфекційні захворювання.                                                                                       

Рекомендації для пацієнтів перед проведенням процедури плазмоліфтінгу:

 • за 1-2 дні до процедури і в день її проведення бажано пити більше рідини (1,5-2,0 літра води), виключити алкоголь і жирну їжу;
 • після процедури, необхідно виконувати індивідуальні рекомендації лікаря.                       

Плазмоліфтинг застосовується в медичній практиці більше 10-ти років. Лікування ресурсами свого організму – більш здоровий спосіб і приносить хороші результати. 

Для проведення однієї процедури потрібно близько 20-40 мл венозної крові. Близько 40% людей помічають результат після першої ж процедури. Для стійкого ефекту необхідний курс процедур. Зазвичай лікарі рекомендують 3-4 сеансу кожні 7-10 днів. Далі – за потребою, але в більшості випадків цього вистачає на 1,5-2 роки.                                         

Плазмоліфтинг застосовують для прискорення реабілітаційного періоду після серйозних травм –переломів, розривів зв'язок. Плазму вводять підшкірно, це сприяє природній регенерації кісткової і м'язової тканин, шкірних покривів.

Ціни на плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг
Призначення Ціна, грн.
Обличчя, 1 пробірка  1800 грн
Обличчя, 2 пробірки 2900 грн
Для лікування волосся  1500 грн

ВАЖЛИВО! Ціни можуть коливатися залежно від курсу у.о. Детальну інформацію по цінах уточнюйте в адміністратора.

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час