Лазерна епіляція обличчя в Рівному

лазерна епіляція пахв Рівне

Все більше клієнтів звертаються до професіоналів з лазерної епіляції в Рівному, щоб позбутися зайвого волосяного покриву на обличчі. Часто звертаються саме жінки, оскільки збільшилася кількість факторів, через які у них з'являється небажане волосся на обличчі. Популярна ця процедура і серед чоловіків, особливо якщо волосся на обличчі з певних причин росте нерівномірно і не виглядає настільки естетично, як би хотілося. Тому краще образу обирати найбільш ефективне та безпечне рішення цієї проблеми, щоб лице сяяло красою і чистотою.

Лазерна епіляція обличчя ‒ це метод безболісного видалення небажаного волосся з тих ділянок, де воно з'являється, за допомогою впливу на нього інфрачервоного світла лазера.

В основному лазерна епіляція проводиться на таких ділянках:

 • підборіддя;
 • над верхньою губою;
 • щоки;
 • брови.

Видалення волосин відбувається тому, що пігмент меланін поглинає світлову хвилю і волосяний фолікул гине від перегрівання. Повне видалення можливе тільки для волосин в активній фазі росту, а це всього 30-40% від загальної кількості. Тому для ефективного результату потрібно декілька сеансів.

Лазерна епіляція обличчя триває не більше 5-15 хвилин, залежно від того, з якою ділянкою працюють. Промінь лазера проникає в шкіру на глибину 3-4 мм і діє лише на волосяні фолікули, завдяки чому процедура є повністю безпечною та безболісною.

Особливості проведення лазерної епіляції обличчя у Рівному у центрі "Алхімія краси"?

В косметологічному центрі "Алхімія краси" використовують найсучасніше обладнання ‒ діодний лазер "MeDioStar Monolith". Пристрій розроблений в 2020 році в Німеччині ‒ це апарат преміум-класу, який використовують найпрестижніші клініки світу!

Переваги нашого обладнання:

 1. Можна використовувати для видалення волосся на всіх типах шкіри (I-V).
 2. Процедура безболісна, апарат захищає шкіру від опіків завдяки вбудованій 360-градусній системі охолодження.
 3. Нова функція ‒ одночасна подача подвійного імпульсу (810-940 нм) дозволяє видаляти фолікули на різній глибині.
 4. Унікальна діодна технологія дозволяє здійснювати 20 спалахів за секунду (висока частота повторення ‒ 20 Гц), завдяки чому значно скорочується час процедури.

Ціни на лазерну епіляцію обличчя в центрі "Алхімія краси" 

Ціни на лазерну епіляцію обличчя в Рівному у нас доволі лояльні, а за наступні сеанси робимо знижку.

Ділянка обличчя Ціна, грн Спеціальна ціна -30%
1 Верхня губа 215 150
2 Підборіддя 225 157
3 Щоки 350 245
4 Обличчя повністю 740 518

Лазерне видалення волосся на обличчі м.Рівне: етапи підготовки

Оскільки шкіра обличчя ‒ надзвичайно делікатна і чутлива, то, перед прийняттям рішення про лазерну епіляцію на ній, обов'язково проконсультуйтеся в лікаря косметолога-дерматолога. Огляд допоможе визначити тип шкіри та можливі причини появи небажаного волосся, його густоту та інтенсивність росту. Також тільки лікар зможе встановити можливі протипоказання та, при потребі, направити на огляд до суміжних спеціалістів, тому що наявність волосся на обличчі може бути симптомом гормональних порушень чи інших розладів.

Якщо протипоказань немає і лазерну епіляцію обличчя потрібно проводити, то косметолог визначає найбільш важливі характеристики волосин на різних ділянках шкіри, відповідно до яких будуть проведені правильні налаштування лазерного пристрою. Також фахівець визначає необхідну кількість сеансів для досягнення максимально можливого результату.

Між сеансами лазерної епіляції робиться перерва на 2-3 тижні для того, щоб відновився оброблений лазером епітелій. Після закінчення курсу епіляції волосся не повинно з'являтися знову, але через пів року бажано пройти повторну консультацію косметолога, щоб перевірити стан шкіри та провести корекцію результату, якщо буде потрібно.

Що потрібно робити пацієнту перед сеансом лазерної епіляції обличчя:

 1. За три тижні до процедури не застосовувати ніякі інші види видалення волосся на обличчі, крім гоління.
 2. За дві тижні до процедури не приймати медичні препарати тетрациклінового чи пеніцилінового ряду, також не засмагати (як на сонці, так і в солярії) і відмовитись від відвідування басейнів, бань, відкритих водойм.
 3. Ні в якому разі не приходити на епіляцію після пілінгу як мінімум один тиждень.
 4. За три дні до процедури не використовувати спиртовмісні засоби для догляду за обличчям.
 5. Прийти на сеанс з чистою шкірою, без макіяжу.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції обличчя:

 • вагітність;
 • цукровий діабет;
 • онкологія;
 • серцеві захворювання;
 • погане згортання крові;
 • опіки;
 • запальні процеси на шкірі;
 • ГРВІ та простудні захворювання тощо.

Як проходить лазерна епіляція обличчя та підборіддя в Рівному в центрі "Алхімія краси"?

В кабінеті нашого спеціаліста пацієнт розміщується на спеціально підготованій кушетці та одягає захисні окуляри, які убезпечують сітківку ока від лазера.

Також косметолог налаштовує лазерний пристрій під тип шкіри та тип волосяного покриву даного пацієнта. При цьому, якщо обробляється одразу кілька ділянок, то й налаштування можуть коректуватися, залежно від ділянки застосування.

Вся процедура відбувається швидко та безболісно. Лікар направляє діодний лазер "MeDioStar Monolith" до зон епіляції та видаляє волосся. Після процедури шкіру змащують захисним протизапальним кремом.

Переваги епіляції обличчя в нашому косметологічному центрі:

 1. Ми використовуємо сучасне обладнання — діодний лазер "MeDioStar Monolith", який ефективно і безболісно здійснює епіляцію обличчя.
 2. Лазерна епіляція ‒ безпечний сучасний метод, щоб позбутися від зайвого волосся на як мінімум на півроку.
 3. Лікарі-косметологи нашого центру мають відповідну сертифікацію та значний досвід роботи, завжди готові розвіяти сумніви, детально все пояснити, надати рекомендації по догляду за обличчям після процедури.

Запишіться на процедуру в нашому центрі "Алхімія краси" у Рівному за номерами +38 095 888 48 86 та +38 098 500 45 95.
 

Завжди будемо раді бачити Вас у нашому центрі!

З професіоналами "Алхімії краси" Ви завжди будете виглядати на 100%!

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час