Лазерне шліфування тіла

Лазерна шліфовка на Ербієвому лазері Dermablate MCL31 -15%

В косметологічному центрі "Алхімія Краси" Ви маєте можливість подбати про своє обличчя і тіло, швидко і комфортно, а головне – надовго позбутись естетичних проблем.

Лазерне шліфування тіла – одна з популярних процедур, до якої звертаються люди, які хочуть:

  • покращити незадовільний стан шкіри тіла, в'ялість, обвисання шкіри в окремих ділянках;
  • прибрати розтяжки на животі, боках, грудях, сідницях;
  • усунути ознаки старіння на тілі, здійснити омолодження тіла;
  • видалити дрібні недоліки шкіри, пігментні плями, шрами, рубці та ін.

Лазерна шліфовка шкіри тіла в Рівному в нашому центрі відбувається за допомогою ербієвого лазера "MCL31 Dermablate" від німецької компанії "Asclepion". Налаштування різних режимів дії лазера дає можливість усунути тільки ті недоліки, які потрібно, не зачіпаючи здорових тканин. 

Чудові результати ербієвий лазер "MCL31 Dermablate" забезпечить тим людям, які давно хотіли прибрати наслідки операцій в районі живота, жінкам, які мають післяпологові розтяжки на животі, обвисання тканин живота після схуднення. Саме за допомогою лазерного фракційного шліфування можна методично, безболісно та надійно подолати вказані проблеми.

Переваги лазерного шліфування шкіри

Лазерне шліфування має дві основні переваги перед іншими косметичними процедурами:

  1. Епідерміс видаляється безконтактно, що унеможливлює інфікування, а тепловий вплив дезінфікує шкіру, що робить процедуру максимально безпечною.
  2. Високотехнологічні рішення дозволяють максимально точно передбачити необхідну глибину шліфування, що виключає можливість появи опіків чи пігментації після процедури.

Процедура лазерного шліфування має накопичувальний ефект, хоча результат помітний уже після першого сеансу. Але уже через тиждень шкіра тіла стає більш пружною, підтягнутою, помітне омолодження шкірного покриву, поліпшується тонус на оброблених лазером ділянках. Пігментні плями, рубці, розтяжки стають малопомітними, а дрібні зникають повністю. З кожною процедурою позитивні зміни тільки посилюються і стають більш помітними. Остаточний результат буде залежати від кількості процедур, але основний ефект можна оцінити через 3-6 місяців. Красивий стан шкіри, пружність і гладкість зберігаються до декількох років.

Ціни на лазерне шліфування на ербієвому лазері "Asclepion Dermablate MCL3" в Рівному

Ділянка тіла Ціна, грн
Живіт (розтяжки) 5100
Груди (розтяжки) 3800
Сідниці (розтяжки) 5100
Боки (розтяжки) 3800
Стегна (розтяжки) 5100

Як проходить процедура лазерної шліфовки тіла в Ріному

Підготовка до процедури лазерної шліфовки не є складною і передбачає мінімізацію впливу агресивних чинників на шкіру. Рекомендовано за кілька днів до процедури відмовитися від проведення пілінгів, відвідування бані, сауни чи солярію, не використовувати спиртовмісні косметичні засоби.

Перед процедурою потрібно буде зняти верхній одяг з ділянок для обробки. На шкіру наноситься спеціальний дезинфікуючий заспокійливий гель. Лікар-косметолог налаштовує обладнання і обробляє потрібні ділянки тіла. Одна процедура триває 30-40 хв, залежно від зони охоплення шкірних покривів. Кількість сеансів, що буде потрібна для вирішення Вашої потреби, зможе визначити наш спеціаліст косметолог-дерматолог.

Записуйтеся в косметологічний центр "Алхімія Краси" та отримайте відповіді на свої запитання від наших досвідчених косметологів, у нас також є послуга лазерна епіляція. Залиште свої дані через форму на сайті або телефонуйте: +38 098 500 45 95, +38 095 888 48 86

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час