Консультація косметолога

Консультація косметолога у Рівному

Кваліфікована консультація косметолога у Рівному  - це одна з послуг, яку можна в косметологічному центрі "Алхімія Краси". 

Косметолог вивчає естетичні проблеми шкіри та способи їх вирішення. Спеціаліст у галузі косметології накладає лікувальні маски на шкіру обличчя, робить масажі, проводить чистку, виконує "ін’єкції краси" та проводить багато інших косметологічних процедур, які дозволяють зберегти та подовжити молодість шкіри.

Спеціалісти нашого центру з медичною освітою використовують сучасне професійне обладнання, щоб надавати кожному клієнту якісні та максимально ефективні косметологічні послуги.

У яких випадках варто звернутися на консультацію до косметолога?

Не варто думати, що до косметолога потрібно йти лише тоді, коли на вашій шкірі стали добре помітні ознаки старіння. Насправді косметолог допоможе вирішити чимало інших проблем зі шкірою.

До спеціаліста такого профілю варто звернутися, якщо Ви помітили:

 1. Постійну сухість шкіри, сіточку із дрібних зморшок. Причина цього – нестача поживних речовин та вологи. У такому випадку косметолог порадить кращий варіант вирішення проблеми: зміну способу догляду за шкірою або коригування харчування, та ін.
 2. "Чорні цятки", висипання, занадто розширені пори. За таких симптомів косметолог підбере оптимальний спосіб очищення шкіри та допоможе обрати відповідну косметику.
 3. Темні кола під очима. Шкіра біля очей дуже ніжна, тому догляд за нею – найскладніший. Тому його варто довірити саме косметологу – наш спеціаліст допоможе Вам підібрати косметичні засоби, які найкраще підходять саме Вам.
 4. Ознаки старіння: опущення овалу обличчя, "гусячі лапки" біля очей, опущення кутиків губ тощо. В арсеналі наших косметологів апаратні та ін’єкційні процедури екстра-класу, які дозволяють ефективно та надовго уповільнити ознаки старіння.
 5. Хімічний пілінг, шліфування, фотовидалення пігметних плям – саме косметолог вибере найкращі варіанти для Вашого догляду.

Яка ціна на консультацію косметолога в Рівному?

Вартість консультації косметолога в Рівному в центрі "Алхімія Краси"

Назва послуги Ціна, грн
1 Консультація косметолога 300

УВАГА! Якщо після консультації записуєтеся на процедуручи купуєте косметику для домашнього догляду – консультація безкоштовна!

Як записатись на консультацію до косметолога у Рівному?

Запис на консультацію до косметолога у Рівному проводиться за телефонами: +38 098 500 45 95, +38 095 888 48 86.

Перша консультація у косметолога триває недовго – до 30 хвилин.

Перед першою зустріччю зі спеціалістом подумайте, які проблеми бажаєте вирішити та які саме поради щодо догляду за шкірою Ви хотіли б отримати. Під час консультації лікар обов’язково розпитає Вас про перенесені хвороби та стан здоров’я, аби зрозуміти, чи маєте Ви протипоказання до проведення тих чи інших процедур.

На консультації у косметолога Ви зможете:

 • Отримати індивідуальні рекомендації по догляду за шкірою.
 • Скласти ретельний план вирішення Вашої проблеми (сухість шкіри, ознаки старіння, купероз тощо).
 • Дізнатися про послуги, які надає косметологічний центр, а також їхню вартість, наявність системи знижок чи акційних пропозицій.

Хочете якнайдовше зберегти свою молодість та красу? Тоді швидше записуйтеся до кваліфікованих спеціалістів косметологічного центру "Алхімія Краси" у Рівному. Використовуючи надсучасні технології, інструменти та матеріали, ми зможемо зробити Вашу шкіру сяючою та здоровою.

Чому варто звернутися за консультацією косметолога в "Алхімію Краси"?

На консультацію косметолога в Рівному потрібно записатись до косметологічного центру "Алхімія Краси" тому що:

 • Процедури в центрі виконують кваліфіковані спеціалісти з медичною освітою, які систематично вдосконалюють свої знання та вміння, відвідують різні семінари та тренінги.
 • Використання надсучасного професійного обладнання, яке дозволяє отримати бажаний результат за короткий термін.
 • Широкий спектр послуг: є ін’єкційна, апаратна косметологія, лазерна епіляція. У центрі можна записатися на прийом до косметолога, трихолога, дерматолога, пластичного хірурга, гінеколога, судинного хірурга.
 • Зручний графік роботи – центр працює без вихідних.
Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час