Антицелюлітний масаж у Рівному

Скажемо відразу: целюліт – це зовсім не те, що можна легко і швидко побороти самостійно в домашніх умовах. Це захворювання, до якого слід поставитися серйозно навіть на перших етапах його розвитку.

Шкіра покривається неестетичною кіркою внаслідок надмірного накопичення підшкірного жиру. Ефективний метод боротьби з такою неприємною проблемою - антицелюлітний масаж в Рівному.

Серед поширених причин її виникнення можна назвати наступні:Антицелюлітний масаж у Рівному

 • неправильне харчування;
 • вплив жіночих гормонів;
 • малоактивний спосіб життя;
 • недостатнє споживання води.

Також не останню роль у появі целюліту відіграє психосоматика – реакція тіла на різноманітні психологічні чинники. Нездійснені бажання, внутрішні страхи, низька самооцінка – все це психосоматика "апельсинової кірки" і багатьох інших захворювань.

Целюліт може виникнути на будь-якій ділянці тіла, де накопичується жирова тканина, але найчастіше він проявляється на шкірі зовнішньої і задньої поверхні стегон, на сідницях.

Яка ціна на антицелюлітний масаж в Рівному?

Ціни на антицелюлітний масаж в Рівному від "Алхімії Краси":

Ендосфера-терапія обличчя та тіла 
Зона догляду Тривалість Ціна, грн.
Ноги + Сідниці 30 хв 1360
3 зони на вибір 45 хв 1440
Все тіло 60 хв 1760
     
Спина 20 хв 1100
Обличчя + шия + декольте 30 хв 980
+ косметичний догляд 20 хв 200

 

СМАС-ліфтинг на апараті Ultraformer 4 MPT 
Зона призначення Ціна, грн.
Тіло: залежно від кількості ліній
1 лінія 1.5 євро


 

Процедури на апараті CM Slim
Кількість процедур Тривалість Ціна, грн
1 процедура (в спеціальному кріслі) 30 хв 840

 

Ціни на масаж на апараті ICOONE LASER
Ціни для жінок
Ділянка тіла Тривалість Ціна, грн.
Все тіло + 1 зона 30 хв 1100
Все тіло + 2 зони 40 хв 1300
Все тіло + 3 зони 50 хв 1400
Ціни для чоловіків
Все тіло + 1 зона 30 хв 1200
Все тіло + 2 зони 40 хв 1400
Все тіло + 3 зони 50 хв 1500
Костюми для масажу
   
Костюм для масажу польський 700 грн.

 

Для чого проводять антицелюлітний масаж?

Боротьба з целюлітом стає частиною життя великої кількості жінок і дуже часто розтягується на довгі місяці або навіть роки. Часто ефект від різних методів або занадто незначний, або відсутній зовсім, особливо у випадку, коли не використовується комплексний підхід до проблеми.

Курс антицелюлітного масажу в Рівному якісно проводять спеціалісти косметологічного центру "Алхімія краси". Ми гарантовано допоможемо вам досягти своїх цілей! Прийшов час сміливо надягати на пляжі бікіні і знати, що ваше тіло чудове!

Результат антицелюлітного масажу в РівномуАдже найкращий спосіб повернути тілу красиві пропорції, а шкірі бездоганну гладкість – це сформувати індивідуальну антицелюлітну програму, в якій будуть задіяні найдієвіші антицелюлітні засоби.

Однією з методик боротьби з целюлітом, ефективність яких доведена і не викликає сумнівів, є застосування апаратного антицелюлітного масажу, який проводиться за допомогою новітньго сучасного обладнання.

У зручний для вас час ви можете пройти консультацію кваліфікованих спеціалістів та дізнатися, який саме апарат підійде у вашому випадку.

Які методики антицелюлітного масажу застосовують в "Алхімії Краси" в Рівному?

В нашому салоні зібрані та активно використовують всі новітні технології антицелюлітного масажу не лише Рівного, а взагалі всього світу. В нашому арсеналі краще обладнання, в основу дію якого покладені серйозні наукові розробки багатьох закордонних компаній та міжнародних наукових центрів:

 1. Апарат "CM SLIM" застосовується для зміцнення і тренування м'язів шляхом взаємодії магнітного поля з м'язовою тканиною. В результаті приблизно на 19% знижується підшкірно-жировий шар у пацієнтів.
 2. Coolshaping2 – апарат для виконання процедури кріоліполізу. Аплікатор охолоджує до заданої температури обрану ділянку тіла, завдяки чому жирові клітини кристалізуються та руйнуються. 3) Endospheres AK Sensor All (Ендосфера) – в основу дії на тіло покладена компресійна мікровібрація. Проводиться роликовий масаж сферами, які генерують механічні вібрації на низькій частоті і діють на три основні причини целюліту: лімфатичний застій, накопичення рідин і жирових клітин.
 3. Смас-ліфтинг ULTRAFORMER 4 MPT  – відродження молодісті шкіри без скальпеля та болю. HIFU – єдина безопераційна процедура, яка запускає процес прискореної регенерації і розгладження шкіри.
 4. Новий апарат icoone® LASER MED – проводить глибинну стимуляцію мікровакуолей в сполучній тканині, дає візуально помітні результати вже після першого сеансу. Дозволяє ефективно вирішувати такі проблеми як набряк і фіброз тканин, целюліт і жирові відкладення.

Який результат можна отримати від апаратного антицелюлітного масажу?

Процедура антицелюлітного масажу, Алхімія КрасиВід процедури апаратного антицелюлітного масажу в Рівному можна отримати такий результат:

 • зменшується обсяг надлишкових жирових відкладень в проблемних зонах;
 • усувається набряклість;
 • рельєф шкіри вирівнюється, зникають нерівності, горбки, йде "апельсинова кірка";
 • шкіра стає більш еластичною і пружною; поліпшується психоемоційний стан .

Настав час покінчити з целюлітом!

В косметологічному центрі "Алхімія краси" ви знайдете найефективніші антицелюлітні процедури в Рівному за доступними цінами.

Записуйтеся на апаратний антицелюлітний масаж вже сьогодні та отримуйте приємні бонуси. Ви можете залишити заявку через форму на сайті або одразу зателефонувати і погодити з нашим адміністратором дату і час прийому у відповідного спеціаліста.

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час