Лікування куперозу (судинних зірочок) IPL

Купероз – це нагромадження розширених судин, викликане проблемами з мікроциркуляцією крові. Вражені капіляри просвічуються крізь тонку шкіру на обличчі. Більш за все вони помітні на лобі, щоках, носі, підборідді. Купероз завжди супроводжується судинними зірочками синього або червоного кольорів.

При цьому не запальному захворюванні, яке є досить поширеним, змінені дрібні судини стають помітними крізь тонку шкіру на обличчі, а також на різних ділянках тіла і нижніх кінцівках. Скупчення дрібних куперозних судин може бути різного розміру та кольору – від блідо-рожевого до темно-синього. Також, завдяки природній здатності судин звужуватися до свого нормального розміру, на початкових стадіях куперозу вони можуть зникати самі собою. Але з часом ця здатність втрачається, і есетичну проблему уже потрібно лікувати.

Види куперозу на обличчі

У косметології судинна сітка на обличчі називається куперозом, у дерматології – телеангіектазією. Найчастіше "судинні зірочки" червоного або синьо-червоного кольору видно:

 • в ділянці носогубного трикутника (крила носа);
 • на щоках; на чолі;
 • в зоні підборіддя.

Причини виникнення куперозу

Основною причиною виникнення куперозу вважається вроджена артеріальна або венозна недостатність, що розвивається:

 • при впливі як високих, так і низьких температур;
 • патології печінки;
 • ендокринних порушеннях;
 • прийомі гормональних контрацептивів;
 • місцеве використання кортикостероїдів;
 • системних захворювань сполучної тканини;
 • пойкілодермія і та ін.

Всі види куперозу на обличчі пов'язані з естетичними, а іноді й психологічними проблемами та дискомфортом. Тому важливим є саме ефективне лікування зовнішніх проявів цього захворювання.

Для усунення куперозу на обличчі та тілі використовуються різні косметологічні методики, кожна з яких має свої переваги та недоліки.

Косметологічний центр "Алхімія Краси" пропонує видалення судин лазером в Рівному, яке успішно проводитися за допомогою технології IPL-інтенсивного імпульсного світла.

Як відбувається лікування куперозу у Рівному?

Видалення пігментних плям у РівномуЛікування куперозу в Рівному відбувається так:

 • Старі та розтягнуті молекули колагену чутливі до світлового потоку даного спектра.
 • Вони нагріваються та руйнуються. Тут же організм дає команду – відновити колагенові волокна.
 • І вони починають синтезуватися в прискореному темпі.
 • Завдяки цьому відбувається регенерація, ліфтинг та омолодження тканин.

Одночасно з цим йде ще один процес: через нагрівання розриваються перехресні зв’язку в молекулах. В результаті волокна зменшують обсяг на 1/3, при цьому довжина їх збільшується. Завдяки цьому вони виробляють новий колаген, надаючи шкірі сяйво та еластичність.

Для лікування судин на обличчі в Рівному застосовується тільки слабопроникаючий синій спектр – 440 нм. При використанні більш високих частот запалення посилюється. Тому курс лікування відбувається довше, ніж в інших випадках. В результаті ви отримаєте чисту й здорову шкіру.

Для лікування куперозу (судинних зірочок) на обличчі та видалення судин на тілі, а також пігментних плям, потрібно пройти курс процедур, що становить 3-6 процедур, залежно від типу куперозу та індивідуальних особливостей шкіри.

При необхідності, його можна повторити через 6 місяців.

Видалення судинних зірочок  діє знижка -15%   
Ділянка застосування Ціна, грн
Обличчя повністю 3500
Ніс 1300
Щоки 2300

Додатковими вигодами від курсу лікування IPL для обличчя є:

 • поліпшення кольору і тонусу шкіри;
 • ефект омолодження - уже після 1-ї процедури пацієнт виглядає молодшим на кілька років;
 • зменшується пігментація та прояви акне;
 • ефект епіляції пушкове волосся.

Проведення процедури IPL на розширених судинах на інших ділянках тіла також ефективна і безпечна. Спосіб проведення практично нічим не відрізняється від процедури на обличчі.

Особливості та переваги технології IPL

Спеціальний лазерний апарат впливає на шкіру високочастотними короткими світловими імпульсами з довжиною хвилі від 500 до 2000 нм. Імпульсне світло впливає на зони з розширеними судинами, не зачіпаючи здорову шкіру. Оксігемоглобін руйнується від спектра між 400 і 680 нм – від синього, зеленого і жовтого світла IPL. Синє – не досягає судинної сітки, але зелене і жовте впливає на судини. Промінь світла впливає на обраний капіляр, руйнує окислений гемоглобін, завдяки чому стінки судини склеюються, а протягом 2-х тижнів її залишки руйнуються імунними клітинами. Завдяки його дії у пошкоджених капілярах та дрібних судинах настає оклюзія гемоглобіну, через що судинні стінки склеюються, і сітка більше не просвічується крізь шкіру.

Також важливо відзначити, що завдяки одночасному охолодженню ризик виникнення опіків шкіри зведений до мінімуму.

Видалення "судинних сіток" лазером в місті Рівному має вагомі переваги:

 • Повна безпечність процедури. Після сеансу шкіра трохи червоніє, з часом почервоніння минає. Завдяки технології контактного охолодження клієнт відчуває мінімальний дискомфорт.
 • Універсальність. Процедура доступна для будь-якого фототипу шкіри.
 • Підходить для лікування судин, що залягають на будь-якій глибині.
 • Ідеальний результат можна отримати після проходження курсу процедур (зазвичай 2-3, але точну кількість сеансів визначає лікар-косметолог).

Увага: після сеансу може спостерігатися тимчасова гіперемія (почервоніння) шкіри, яка мине приблизно за годину.

У нашому косметологічному центрі "Алхімія Краси" в Рівному створені оптимально комфортні умови для проходження курсу IPL з метою усунення куперозу на будь-яких ділянках обличчя та тіла.

Зверніть увагу, що навіть для такої безпечної процедури, як лікування куперозу за допомогою IPL можуть бути певні протипоказання, наприклад, якщо пацієнт страждає на захворювання крові або регулярно приймає антибіотики. Тому спочатку рекомендується пройти консультацію косметолога в Рівному, який визначить до якого дермального фототипу належить Ваша шкіра, проведе тест на її чутливість, проаналізує наявність протипоказів та ін.

У випадку призначення курсу лікування судинної сітки IPL у нашому центрі:

 • процедури проводить досвідчений косметолог з великим досвідом роботи;
 • для безпеки на час процедури клієнту видаються спеціальні фотозахисні окуляри на очі.

Ідеальний результат можна отримати після проходження повного курсу процедур (зазвичай до 2-х разів, але точну кількість сеансів визначає лікар-косметолог).

Реабілітація та догляд за шкірою після процедур

Після проходження курсу світлотерапії IPL особливої реабілітації не потрібно. Але пацієнтам рекомендовано відмовитись від декоративної косметики та крамів хоча б на 2 доби. Забороняється довго знаходитись під дією прямого сонячного світла до 15 діб, також потрібно уникати в цей час можливого переохолодження.

Щоденний догляд за шкірою повинен бути системним та м’яким. Бажано дотримуватися дієти, уникати гострої і пряної їжі, щоб не спричиняти нових проблем з судинами у майбутньому.

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час