Кріоліполіз Coolshaping2

Кріоліполіз Coolshaping2

Вперше у Рівному в косметологічному центрі "Алхімія Краси" проводиться кріоліполіз на апараті "Coolshaping2" – інноваційному обладнанні для схуднення і корекції контурів тіла за допомогою безпечних та безболісних процедур кріоліполізу. Поєднання кріо- і вакуумного впливів призводить до неймовірних результатів всього за декілька сеансів. Пропонується 4 типи маніпул, що дозволяють виконувати процедуру в різних зонах, у тому числі на обличчі.

Механізм впливу кріоліполізу на процес схуднення

Кріоліполіз на апарті "Coolshaping 2" або лікування холодом – найефективніший і найбезпечніший метод корекції фігури. Технологія кріоліполізу – це революційна розробка вчених Гарвардської медичної школи. Протягом більш ніж 40-річних досліджень учені виявили й довели, що за допомогою холоду можна безпечно й делікатно впливати на жирові клітини. Спеціальна маніпула втягує в себе жирову складку, створюючи вакуум і впливаючи на цю ділянку тіла холодом. Вакуум сповільнює кровоток, холод руйнує жирову тканину. В результаті жирові клітини починають гинути, а їх залишки поступово виводяться через лімфатичну систему. Тканини що навколо при цьому не ушкоджуються, тому що жирові клітини набагато більш сприйнятливі до холоду.

Переваги COOLSHAPING2 

Вперше! На апараті "Coolshaping 2" можна обробляти 4 зони за 60 хвилин!

 • Сумісний з іншими процедурами. Ефективно поєднується практично з усіма косметологічними процедурами, які збільшують лімфатичний дренаж та прискорюють виведення жирових клітин.
 • Не вимагає анестезії. Не вимагає анестезії та періоду реабілітації, в цьому плані має перевагу над лазерною, хірургічною, безопераційною ультразвуковою ліпосакцією.
 • Безболісно і комфортно. Метод цілковито безболісний і комфортний для пацієнта. Під час процедури можна читати, дивитися телевізор, працювати на ноутбуці чи спати.
 • Скорочений час сеансу. Дві насадки, які застосовуються одночасно в рамках однієї процедури, є важливою перевагою апарата Coolshaping 2 і дають змогу істотно скоротити час сеансу.
 • Також апарат CoolShaping 2 оснащений додатковими насадками для невеликих, вигнутих ділянок тіла. З їх допомогою можна позбутися від сідничної складки, прибрати жирові відкладення на боках. Додаткова маніпула для обличчя допоможе усунути друге підборіддя.

Результати від процедур кріоліполізу

За вражаючі результати кріоліполіз називають "Скульптором тіла": за один сеанс на апараті "Coolshaping 2" втрачається від 25% до 40% зайвого жиру!

Перші результати помітні одразу після процедури й наростають протягом 2-3 тижнів, а оцінити кінцевий ефект можна буде за два-три місяці.

Кріоліполіз на апараті Coolshaping2
Ділянка тіла Ціна, грн

 

Боки (2 маніпули) 5500  
Живіт (1 маніпула) 4000  
Живіт (2 маніпули) 5500  
Ноги (2 маніпули) 5500  
Підборіддя (1 маніпула) 4000  

 

Кому підійдуть процедури кріоліполізу?

Показання для проведення кріоліполізу на апараті "Coolshaping 2" – наявність локальних жирових відкладень, які не піддаються корекції традиційними методами схуднення: спорт, дієти, масаж.

Ідеальний кандидат – це пацієнт, у якого наявні "вперті" ділянки жиру в будь-яких зонах, де може виникнути жировий прошарок товщиною від 2,5 до 6 см: талія, передня та бокові поверхні живота, зона галіфе, зони стегон (бокові, внутрішні, зовнішні), колін, спини, внутрішня поверхня рук.

 

Важливо відзначити, що кріоліполіз – це процедура зі спрямованої корекції фігури в конкретних зонах. Він не призначений для схуднення в класичному розумінні й не діє на вісцеральний жир, але точно допоможе вам влізти в вашу улюблену пару обтислих джинсів!

Процедура також не призначена для боротьби з целюлітом, однак після неї зовнішній вигляд шкіри покращується за рахунок зменшення кількості жиру. Візуально апельсинова кірка трохи розгладжується.

У цієї процедури немає серйозних недоліків, але слід пам’ятати про деякі моменти. Можливе почервоніння обробленої ділянки, яке зазвичай зникає до кінця дня. У рідкісних випадках через вакуум з’являється набряк або синяк, який зникає протягом декількох днів. Необхідно оцінювати ефект охолодження для пацієнтів із захворюваннями, які посилюються холодом, наприклад із холодовою алергією.

 

Ще раз про результати від застосування кріоліполізу на апараті "Coolshaping 2"

 1. Відновлення підшкірно-жирової клітковини.
 2. Зниження ваги тіла та зменшення об'ємів.
 3. Моделювання фігури, усунення целюліту.
 4. Руйнування жирових клітин.

Протипоказання до проведення процедури:

 • Злоякісні новоутворення
 • Доброякісні новоутворення
 • Гострі запальні захворювання (лихоманка, простуда та вірусні захворювання, ангіна)
 • Дерматологічні захворювання в зоні проведення процедури (акне, екзема, псоріаз, келлоїдні рубці)
 • Травми, рани в зоні проведення процедури
 • Наявність неконтрольованої артеріальної гіпертензії
 • Вагітність, лактація
 • Порушення згортання крові
 • Аутоімунні захворювання в стадії активності (якщо стадія ремісія, то останнє загострення)
 • Діабет, анемія
 • Артеріосклероз, хвороба Рейно
 • Гіперчутливість до холоду
 • Абдомінальний біль, критичні дні у жінок
 • Ниркова, печінкова недостатність, сечокам’яне захворювання

Чи безпечно це?

Кріоліполіз – це один із найбезпечніших та найефективніших методів, що використовуються для усунення жирових відкладень. Технологію було схвалено FDA (Food and Drug Administration) – організацією, яка є головним контрольним органом США з питань харчування, фармакології та медицини.

Апарат кріоліполізу "Coolshaping 2" відомий у всьому світі. Система "Coolshaping 2" – це вже друга, оновлена, версія апарата, яку випустив південнокорейський концерн "ES Global Corporation". Апаратну новинку було представлено на головній міжнародній б’юті-виставці "Cosmoprof", яка щороку відбувається в Італії.

Бездоганна репутація, найновіші технології та висока функціональність обладнання – ось три кити, на яких стоїть компанія "ES Global" із 1994 року. Медичні лабораторії, клініки та фармацевтичні компанії, з якими тісно співпрацює "ES Global", допомагають розробляти й втілювати в життя найсміливіші технологічні рішення.

Завдяки широкій дистриб’юторській мережі обладнання "ES Global" поставляється більш ніж у 70 країн світу, щорічно демонструється на міжнародних виставках, конференціях, конкурсах, де неодноразово було відзначене дипломами й нагородами.

 

Оновлений апарат "Coolshaping 2" має низку переваг:

 • Охолодження локалізується вибірково у підшкірно-жировій клітковині. Під час процедури та після неї довколишні тканини (м’язи, нерви, судини) не ушкоджуються, зменшення об’єму жирової тканини відбувається поступово, максимально наближено до нормального фізіологічного процесу.
 • Процедура також безпечна для організму в цілому — завдяки локальній дії, виключенню таких небажаних явищ, як некроз тканин та викид у кров продуктів ліполізу. Вона не пов’язана з уведенням будь-яких хімічних препаратів.
 • Охолоджувальні пристрої контролюються датчиками: якщо датчики виявляють, що шкіра стала надто холодною, система автоматично відключається.
 • Одна з найважливіших переваг кріоліполізу полягає в тому, що під час загибелі жирової тканини не створюється навантаження на печінку, оскільки виведення продуктів розпаду відбувається через кров і лімфу.

Чи ефективні процедури?

Процедури "Coolshaping 2" високоефективні: стійкий, довгочасний та яскраво виражений результат помітний після першої ж процедури, ефект наростає протягом 4-12 тижнів.

Як довго триває ефект від процедур кріоліполізу?

В цілому ефект значного скорочення кількості жирових клітин у локальних зонах зберігається назавжди.

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час