Масаж в Рівному

Масаж Ендосфера-терапія при оплаті 10 процедур -10%

Масаж ICOONE LASER при оплаті 10 процедур -10%

Масаж у Рівному

Загальний масаж – це масаж всього тіла. Такий масаж в Рівному, виконаний руками професіонала сприяє повному розслабленню, зняття стресу і напруги (включаючи напругу м'язів), поліпшення кровообігу, призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом та до поліпшення функцій різних систем і органів організму. 

Загальний масаж:

  • є ефективним при високому фізичному та розумовому навантаженні - відновлює тканини після травм;
  • викликає прискорення відтоку лімфи від тканин, що призводить до виведення продуктів розпаду і очищенню організму від шлаків, та ін.
  • покращує кровообіг і еластичність тканин, що відіграє певну роль у зменшенні болю в м'яких тканинах, головний біль, напруга і стрес.

Масаж може покращити кровообіг та розслабити м'язи у верхній частині спини і шиї. 

При загальному масажі відбувається очищення і омолодження шкіри від відмерлих клітин епідермісу, підвищення тонусу м'язів та шкіри.

Поліпшуються функції периферичної та центральної нервових систем, що призводить до реабілітації всіх систем організму і до зникнення первинних патологічних процесів.

 

Масаж комірцевої зони 

Масаж комірцевої зони - один з природних і найбільш ефективних способів уникнути ряду перерахованих проблем, так як масаж шийно-комірцевої зони дозволяє позбутися від зайвих сольових відкладень, спайок в області лопаток і плечей. Масаж шиї і плечей, а також області верхнього відділу хребта дозволяє позбавитися від головних і спинних болей, зняти набряклості і припухлості.

Масаж шийно-коміркової зони нормалізує роботу сполучних тканин організму, дозволяючи попередити остеохондроз, виникнення сколіозу, кривошиї і опускання плечей. Він додасть більше гнучкості шиї, рук, плечей, спини і дозволить Вам забути про сутулість і знайти царську поставу, легку ходу.

Для профілактики різних захворювань і загальнооздоровчого ефекту рекомендується проходити в рік 1-2 курсу масажу шийно-комірцевої зони по 10 процедур.

 

Лімфодренажний масаж.

Лімфодренажний масаж. Ціль – активація та корекція лімфовідтоку для усунення застою в тканинах й органах, а саме забезпечення зв'язку між лімфатичними судинами, вузлами, кров'ю та  міжтканинною рідиною, вбирання й перенесенння  продуктів з кишечника у вени,  усмоктуванні рідин із суглобів, сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів обміну, які знижують детоксикаційну функцію лімфовузлів та вироблення лімфоцитів. Використовується для активації й розвантаження судин, вузлів, що збирають лімфу, зняття запальних процесів, відновлення рухливості, усуненні спайок, при відхиленнях ваги від норми. Поєднується з іншими видами масажу.

Які ціни на масаж в Рівному?

Ціни на масаж в Рівному в "Алхімію Краси":

Розслабляючий масаж
Ділянка тіла Тривалість Ціна, грн
1 Спина 45 хв 450
2 Все тіло 1 год 600
3 Все тіло 1,5 год 700
Лікувальний масаж
Ділянка тіла Тривалість Ціна, грн
1 Комірцева зона 30 хв 350
2 Спина 45 хв 450
Антицелюлітний масаж
Підвид Тривалість Ціна, грн
1 Антицелюлітний масаж 1 45 хв 500
2 Антицелюлітний масаж 2 1 год 600

Записатись на масаж в Рівному в "Алхімію Краси" можна за телефоном ☎+38 098 500 45 95!

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час