Консультація пластичного хірургі в Рівному

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

Завітайте на консультацію до пластичного хірурга в Рівному в "Алхімію Краси"!

Валіхновський Ростислав Любомирович – заслужений лікар України, видатний пластичний реконструктивний хірург, з більш ніж 20-річним досвідом роботи, віце-президент асоціації пластичних хірургів України, директор і засновник медичного центру "Клініка Доктора Валіхновського", кандидат медичних наук, політичний і громадський діяч. Лікар, який змінив долі людей у телевізійних проектах "Поверніть мені красу" (1+1), "Я соромлюсь свого тіла" (СТБ), "Моє нове життя" (Україна).

Ростислав Валіхновський належить до докторської династії. Його батько Валіхновський Любомир Дмитрович – Заслужений лікар України, легендарний волинський хірург, з 1974 року працює завідувачем хірургічним відділенням в Турівській центральній районній лікарні (Волинська область, Україна). Мати Валіхновськиа Марія Антонівна – терапевт. Хірургами є і його близькі родичі, в тому числі рідний брат Тарас Валіхновський і дружина Катерина Валіхновська.

Освіта

Закінчивши школу з відзнакою, Ростислав навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І. Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи.

Закінчив інститут з червоним дипломом і далі навчався в інтернатурі за спеціальністю "Загальна хірургія" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова Академії медичних наук України. З 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України в Харкові. Проходив стажування за фахом "Інтенсивна терапія" в Оттаві (Канада), а також – за фахом "Пластична та реконструктивна хірургія" в HFI Clinic в Toронто (Канада).

Нагороди та відзнаки

Понад десять років, згідно результатів роботи і відгуків пацієнтів, реконструктивний і пластичний хірург Ростислав Валіхновський (Київ, Україна) визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи. Клініка Доктора Валіхновського з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією "Інвест-газети", а також визнана як лідер галузі за версією газети "Капітал" в 2014 році. Ростислав Валіхноскій займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014-2016 роках.

Досвід і клієнти

Серед клієнтів доктора президенти, урядовці, депутати парламенту, спортсмени, знаменитості, зокрема президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами як всередині країни, так і за кордоном. Сьогодні на його рахунку більше 7 000 успішних операцій. Ростислав Валіхновський особисто проводить найбільш складні, рідкісні і навіть унікальні з них. Він зумів згуртувати в медичному центрі "Valikhnovski MD" команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, завдяки чому, клініка входить в п'ятірку найкращих медичних закладів України за версією страхових компаній (2012-2015 рр.).

Записатися на процедуру

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час