Консультація пластичного хірургі в Рівному

Розвиток технологій та медицини в сучасному світі значно розширює можливості людей подбати про себе, про своє здоров'я та красу протягом життя. Відповідно дедалі більш популярними стають послуги, пов'язані з покращення зовнішності, зокрема послуги пластичного хірурга.

Записатися на консультацію пластичного хірурга в Рівному Ви можете в наш центр "Алхімія Краси", що знаходиться на вул. Міцкевича, 108. У нас комфортні умови для кожного клієнта: окремі теплі кабінети, які регулярно дезінфікуються, привітний персонал (всі в масках), новітнє обладнання, за допомогою якого одразу можна пройти обрані процедури. А ще у нас чисто і стерильно, можна розрахуватися карткою.

Огляд та консультації проводить пластичний хірург зі світовим іменем — лікар Ростислав Валіхновський.

Консультація пластичного хірурга в центрі "Алхімія Краси"

Звертайтеся до пластичного хірурга в Рівному як у випадках медичних показань до пластичної операції, так і просто при бажанні покращити свою зовнішність.

Ви можете записатися на прийом з приводу таких питань:

 • покращення вигляду обличчя в цілому, підтяжка обличчя або фейсліфтинг;
 • пластична операція для зміни форми носа, виправлення горбинки носа, в тому числі і для покращення дихальної функції;
 • корекція форми вух, усунення клаповухості;
 • пластика верхніх та нижніх повік, усунення нависання повік, мішків під очима, корекція розрізу очей;
 • хірургічна корекція форми губ;
 • збільшення та підтяжка грудей у жінок, а також зменшення грудей;
 • пластика живота, ліпосакція — видалення надлишків жиру;
 • хірургічна корекція форми пупка;
 • пластика сідниць, збільшення сідниць;
 • інтимна пластика;
 • пластична корекція форми стегон та литок;
 • хірургія гриж, пластика грижових дефектів;
 • хірургія печінки та підшлункової залози;
 • дитяча пластична хірургія;
 • корекція рубців шрамів різного походження та ін. 

Якщо Ви вирішили щось змінити в своєму тілі, обов'язково потрібно порадитися з лікарем. Адже тільки фахівець зможе правильно оцінити Ваші побажання, можливості та обсяг проведення хірургічного втручання, виявити можливі протипоказання, визначити оптимальний результат, дати інформацію про важливі обстеження та рекомендації в післяопераційний період. Вибір висококваліфікованого пластичного хірурга зі значним досвідом роботи важливий для безпечного і результативного проведення пластичної операції.

Для того, щоб потрапити на консультацію до Ростислава Валіхновського, обов'язково подайте заявку заздалегідь. Це можна зробити за допомогою форми запису на сайті або одразу телефонуйте: +38 095 888 48 86 Також, за вказаним номером Ви зможете дізнатися ціну консультації пластичного хірурга у Рівному.

Провідний пластичний хірург м.Рівне

Консультація пластичного хірурга Ростислава Любомировича Валіхновського у Рівному, в косметологічному центрі Алхімія краси

Валіхновський Ростислав Любомирович – заслужений лікар України, видатний пластичний реконструктивний хірург, з більш ніж 20-річним досвідом роботи, віце-президент асоціації пластичних хірургів України, директор і засновник медичного центру "Клініка Доктора Валіхновського", кандидат медичних наук, політичний і громадський діяч. Лікар, який змінив долі людей у телевізійних проектах "Поверніть мені красу" (1+1), "Я соромлюсь свого тіла" (СТБ), "Моє нове життя" (Україна).

Ростислав Валіхновський належить до докторської династії. Його батько Валіхновський Любомир Дмитрович – Заслужений лікар України, легендарний волинський хірург, з 1974 року працює завідувачем хірургічним відділенням в Турівській центральній районній лікарні (Волинська область, Україна). Мати Валіхновськиа Марія Антонівна – терапевт. Хірургами є і його близькі родичі, в тому числі рідний брат Тарас Валіхновський і дружина Катерина Валіхновська.

Освіта

Закінчивши школу з відзнакою, Ростислав навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І. Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи.

Закінчив інститут з червоним дипломом і далі навчався в інтернатурі за спеціальністю "Загальна хірургія" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова Академії медичних наук України. З 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України в Харкові. Проходив стажування за фахом "Інтенсивна терапія" в Оттаві (Канада), а також – за фахом "Пластична та реконструктивна хірургія" в HFI Clinic в Toронто (Канада).

Нагороди та відзнаки

Понад десять років, згідно результатів роботи і відгуків пацієнтів, реконструктивний і пластичний хірург Ростислав Валіхновський (Київ, Україна) визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи. Клініка Доктора Валіхновського з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією "Інвест-газети", а також визнана як лідер галузі за версією газети "Капітал" в 2014 році. Ростислав Валіхноскій займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014-2016 роках.

Досвід і клієнти

Серед клієнтів доктора президенти, урядовці, депутати парламенту, спортсмени, знаменитості, зокрема президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами як всередині країни, так і за кордоном. Сьогодні на його рахунку більше 7 000 успішних операцій. Ростислав Валіхновський особисто проводить найбільш складні, рідкісні і навіть унікальні з них. Він зумів згуртувати в медичному центрі "Valikhnovski MD" команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, завдяки чому, клініка входить в п'ятірку найкращих медичних закладів України за версією страхових компаній (2012-2015 рр.).

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час