Відгуки

Відгуки
Валентина
Дякую дівчаткам - косметологам за те, що даєте можливість відчути себе красивою, і від того щасливою) Чудовий салон, який тепер є моїм улюбленим. Ви найкращі!!!
Ольга: Чистка, пілінг
косметолог зробила свою роботу дуже якісно, за що я дуже вдячна ) Буду радити вас всім своїм знайомим! Результатом я дуже задоволена )) Косметика професійна, персонал привітний, атмосфера затишна, сюди хочеться повертатися! Ще раз велике дякую!
Гість Марія: Подяка за професіоналізм
Салон на високому рівні! Всі спеціалісти-професіонали, адміністратори привітні )) Бажаю вам процвітання, і залишатися на такому ж рівні
Ольга: видалення пігментації
Подяка від моєї мами салону за процедуру видалення пігментації на руках!!! Через місяць після процедури руки стали набагато світліші!!!
Гість: пілінг
робила лазерний карбоновий пілінг.задоволена дуже!результат після процедури шикарний!!!
Гість: татуаж
робила в Лариси 4 роки тому татуаж очей(стрілочки).досі радують, гарно видно,лиш трохи колір став менш насичений.чудовий майстр і по роботі і по відношенню
Ольга: Салон на 5 зірок!!!
Дуже крутий салон на високому рівні!!! Косметолог Галя справжній професіонал, адміністратор Алла дуже привітна дівчина!!!Дуже класні апаратні процедури!!! Раджу цей салон всім своїм подругам!!!Дякую Вам за красу!
Гість: Алхимия-ты супер!
Всем привет! Решила поделиться с вами. Была в Алхимии на консультации у пластических хирурговов и звезд экрана - Валехновских!!! Жудко волновалась. Пересмотрела все теле-передачи с их участвием. Мне все очень и очень понравилось! Доктор довольно таки симпатичный, очень приятный и на мое удивление очень простой в общении. И мне показалось что даже скромный. Я в восторге! Консультацией осталась довольна. Спасибо!Wink Алхимия-ты супер!
Лена: татуаж
Зробила сьогодні татуаж брів. НарештііііSmile Довго думала, обирала місце і майстра. Знайома косметолог порадила Ларису. Я дуууже задоволена, це саме те, чого я хотіла, форма брів класна. Чекаю тільки коли зійде шкірочка і посвітліють трошки. Велике спасибі Ларисі за чудову роботу, вона дійсно професіонал! Наступного разу обов'язково прийду саме сюди.
Лариса: татуаж
Делала татуаж бровей в сентябре у мастера Ларисы,большое спасибо все очень красиво. Завтра записана на уколы ботакса
 
Залишити відгук