Фракційний мікроголковий рф-ліфтинг Vivace

Мікроголковий RF-ліфтинг VIVACE -30%

Косметологічний центр "Алхімія Краси" в Рівному, як завжди, має для своїх клієнтів ще одну чудову пропозицію для покращення якості шкіри обличчя і тіла.

Мікроголковий rf-ліфтинг VIVACE може стати Вашою ще однією улюбленою процедурою, особливо коли Ви на власні очі побачите відмінний і достатньо швидкий результат.

Чому варто обрати фракційний мікроголковий рф-ліфтинг VIVACE в Рівному?

Rf-ліфтинг VIVACE має ряд переваг, серед яких основними є:

  1. можливість охопити та вирішити значну кількість проблем зі шкірою: рубці, розтяжки, зморшки, обвисання, втрата об'єму тощо);
  2. під час процедури використовуються індивідуальні насадки та голки з золотим напиленням, що робить її повністю стерильною та гіпоалергенною;
  3. процедура практично безболісна, що дозволяє проводити її навіть на таких чутливих ділянках, як шкіра біля очей;
  4. немає сезонних обмежень, можна проводити у будь-яку пору року;
  5. результат видимий уже після першої процедури, а прогрес покращення шкіри продовжується у найближчі три місяці;
  6. практично відсутній реабілітаційний період.

Показання:

- Зморшки,  втрата пружності

- Рубці, розтяжки, шрами

- Акне, постакне

Ціни на фракційни мікроголковий rf-ліфтинг VIVACE в Рівному

Ділянка тіла Ціна Знижка -20%
Обличчя + шия 9500 грн 7600 грн
Обличчя + шия + декольте 10000 грн 8000 грн
Шия + декольте 8500 грн 6800 грн
Щоки 8000 грн 6400 грн
Очі 8000 грн 6400 грн
Живіт 9500 грн 7600 грн
Коліна 9500 грн 7600 грн
Шкіра голови 8000 грн 6400 грн
Рубці, шрами, розтяжки   від 4500 грн

Яким чином діє на шкіру рф-ліфтинг VIVACE?

Апарат "Vivace" має точну цільову дію на різні шари шкіри (31 параметр глибини), швидку реабілітацію (завдяки малому діаметру голок 0,3 мм) та точне дотримання глибини та часу дії завдяки шевронному мотору з пам'яттю.

При стандартній процедурі мікроголкового фракційного RF-ліфтингу Vivace глибина занурення 36 золотих мікроголок у шкіру коливається від 1 мм до 3,5 мм. Маніпуляція відбувається за певної потужності апарату і передбачає триразове покриття (проходження) кожного квадратного сантиметра шкіри.

Мікроголковий RF-ліфтинг VIVACE – це радіочастотна мезотерапія, що поєднує процедуру мікронідлінгу з радіочастотним випромінюванням. Ця комбінація має неперевершену ефективність для відновлення тонусу, еластичності та рельєфу шкіри, абсолютно комфортна для пацієнта і практично не має реабілітаційного періоду.

Маніпула VIVACE має головку з 36-ма ізольованими або неізольованими стерильними голками з наконечниками із золотим покриттям, які розміщуються на одноразовому катриджі. Залежно від потреб клієнта процедура проводиться різними картриджами, які мають ізольовані або не ізольовані голки. Наші лікарі-косметологи підбирають індивідуальні параметри для кожного клієнта. Це забезпечує індивідуальний підхід у лікуванні шкіри та безпеку для клієнта.

Режими апарату вирішують величезний спектр естетичних проблем: шрами, розтяжки, рубці, зморшки, втрата об'єму, випадання волосся, акне, постакне. Мікропроколи активізують природні здібності організму до регенерації, у місцях ушкоджень синтезуються нові клітини шкіри. Кінцевий результат формується до 10-12 тижнів.

Фізичні пошкодження мікроголками та протизапальний ефект радіочастотного випромінювання покращують кровотік, активізують обмінні процеси, відновлюючи якість шкіри, а також покращують ріст волосся.

Прогрів дерми призводить до атрофії сальних залоз, знижується кількість жиру, в якому мешкають бактерії, що провокують акне. Відповідно, процедура дає чудові результати для лікування та запобігання висипанням.

Одночасна дія LED світлом з використанням світлодіодів червоного світла омолоджує шкіру (стимулює синтез колагену, підвищує зволоженість шкіри), а синього світла – має потужний протизапальний ефект (антибактеріальний ефект, усуває Propionibacterium acnes).

Залежно від індивідуальних особливостей шкіри після процедура може не бути реабілітаційного періоду взагалі або протягом 1-2 днів може спостерігатися незначне точкове почервоніння в ділянках з делікатною шкірою.

Нагадуємо, що в "Алхімії Краси" Ви також можете записатися на консультацію до косметолога в Рівному. Залиште Вашу заявку через форму на сайті або телефонуйте: +38 098 500 45 95, +38 095 888 48 86

Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час