Лазерна епіляція

Лазерна епіляція MeDioStar Monolith -30%

Лазерна епіляція в Рівному в Косметологічному центрі "Алхімія Краси" – це можливість легко й безболісно позбутися небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла, без шкідливого впливу на організм та з довготривалим ефектом. Лазерна епіляція в нашому центрі виконується на новітньому діодному лазері "MeDioStar Monolith" (виробництво Німеччина). Новинка 2020 року. Апарат преміум-класу, наявний у топових клініках світу!

 • БЕЗБОЛІСНИЙ!
 • ШВИДКИЙ!
 • ПОТУЖНИЙ!

Які ціни на лазерну епіляцію в Рівному в центрі “Алхімія Краси”?


Ціни на лазерну епіляцію в Рівному від нашого центру представленні в таблиці

Перший візит - 30% від суми.

 

Зона призначення Ціна, грн.
Зона обличчя
Верхня губа 215   150
Підборіддя 225   157
Щоки 350   245
Обличчя повністю 740   518
Шия 350   245
Зона рук
Пальці, кисті 250   175
Руки до ліктя 720   505
Руки повністю 870   610
Зона підпахв 420   294
Зона ніг
Пальці ступні 250   175
Коліна 350   245
Ноги до колін 810   570 
Ноги до колін + коліна 880   620
Внутрішня (або задня) поверхня стегна 680   476
Стегна  850   595
Ноги повністю 1900 1330
Інтимна зона
Бікіні звичайне 680   476
Бікіні глибоке 970   679
Сідниці 770   539
Зона куприка 680   476
Живіт повністю 580   406
Біла лінія живота 300   210
Молоні залози, ареоли 230   165
Груди повністю 600   420
Лазерне омолодження, лікування акне, постакне
Обличчя повністю 1900
Щоки, підборіддя (1/2 обличчя) 1400

 

Які переваги видалення волосся лазером MeDioStar Monolith в Рівному?

Лазерне видалення волосся в РівномуПереваги видалення волосся лазером MeDioStar Monolith в Рівному:

 • Видалення волосся лазером в Рівному для всіх типів шкіри (I-IV).
 • Процедура 100% безболісна завдяки вбудованій 360-градусній системі охолодження. Ефективно охолоджує епідерміс, захищає шкіру від опіків. Це робить проведення процедури більш приємним і ніжним для клієнта.
 • Одночасна подача подвійного імпульсу (810-940 нм) – це нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікулів, розміщених на різній глибині в дермі.
 • Унікальна діодна технологія має можливість здійснювати 20 спалахів в секунду, висока частота повторення (20 Гц), завдяки чому значно скорочується час проведення процедури (тривалість процедури: ноги повністю – 20 хв, бікіні – 10 хв, підпашки – 5 хв).
 • Процедуру можна проводити круглий рік, по засмаглій шкірі та перед самою відпусткою.
 • Маніпула обгортається одноразовою плівкою, що 100% гігієнічно та безпечно для кожного пацієнта.

Ще ніколи лазерна епіляція не була такою безболісною, комфортною, швидкою та ефективною!

Лазерна маніпула дозволяє розігріти епідерміс з довжиною хвилі 810 нм, що стимулює синтез колагену та покращує метаболічні процеси у клітинах шкіри. Принцип дії лазера полягає в тому, що відбувається не лише видалення волосини, але й руйнується волосяна цибулина (фолікул) під шкірою, що забезпечує тривалий у часі ефект від процедури. Під дією лазера фолікул нагрівається і його судини руйнуються. Позбавлений судинного живлення, він з часом гине і волосина більше не відновлюється.

Підготовка до лазерної епіляції в Рівному в "Алхімії Краси"

Щоб процедура лазерної епіляції в Рівному була для Вас повністю безпечною та максимально ефективною, потрібно дотримуватися таких загальних рекомендацій:

 1. За 10-14 днів до процедури не варто засмагати на сонці або користуватися кремами для автозасмаги, також не можна відвідувати солярій;
 2. За 14 днів потрібно відмовитися від приймання антибіотиків та інших препаратів. Якщо Ви не можете відмовитися від вживання певних лікарських засобів, то перед процедурою потрібно обов'язково повідомити про це косметолога;
 3. За 3 тижні до лазерної епіляції потрібно відмовитися від будь-яких інших способів видалення волосся, крім гоління. Промінь лазера впливає на меланін пігмент, який надає колір волосині. Так як депіляція, шугаринг та інші механічні способи видаляють волосину повністю, то лазер не зможе вплинути на судини, які живлять фолікул волосини.
 4. За 2-3 дні до процедури забороняється  проводити пілінги та інші процедури, під час яких можливі мікротравм поверхні шкіри.
 5. Орієнтовно задень до процедури потрібно поголити ділянки тіла, де планується обробка. 

Також прослідкуйте за тим, щоб на ділянках тіла, де буде проводитися лазерна епіляція, не було висипань чи запалень, адже в такому разі процедуру краще відкласти до їх повного загоєння. Не бажано проводити лазерну епіляцію в період місячних, оскільки збільшується чутливість шкіри і можливі подразнення.

Яка послідовність виконання процедури видалення волосся лазером в Рівному?

Видалення волосся лазером в Рівному проходить так: Ефект від лазерної епіляції волосся, Алхімія краси

 1. Поверхневий огляд: спеціаліст проводить огляд ділянки шкіри та консультує пацієнта стосовно можливих протипоказань.
 2. Безпосередня підготовка: шкіра обробляється анестезійним кремом. При проведенні лазерної епіляції на ділянках обличчя косметолог надає клієнту захисні окуляри, які гарантують безпеку сітківки ока від високоточного лазера.
 3. Налаштування параметрів та обробка: косметолог коректує налаштування приладу, а після виконує чіткі маніпуляції, направляючи пристрій до потрібних ділянок шкіри.
 4. Обробка після процедури: шкіра ретельно обробляється захисним протизапальним кремом.

Зверніть увагу: лазерна епіляція в Рівному в центрі "Алхімія краси" виконується висококваліфікованими сертифікованими косметологами з досвідом роботи не менше 3-х років та на оригінальному діодному лазері Mediostar Monolith від Німецької компанії Asclepion

Необхідна кількість процедур лазерної епіляції та очікуваний результат

Лазерна епіляція в Рівному має ряд основних переваг перед іншими способами видалення волосся:

 1. Безболісність та швидкість. Діодний лазер "MeDioStar Monolit" допомагає зробити процедуру приємною та нетривалою.
 2. Комфорт. Лазерна епіляція не залишає врослого волосся та подразнень, як після різних депіляторів.
 3. Тривалий результат. Залежно від типу волосся ефект від процедури може зберігатися від кількох місяців до кількох років.

Вчені встановили, що серед безлічі волосяних фолікулів, які є у нашому тілі, до 70% з них перебуває у сплячому стані. Тому позбутися небажаного волосся повністю за одну процедуру не є можливо. Кількість та інтенсивність процедур лазерної епіляції підбирається індивідуально. В середньому потрібно 5-8 процедур для хорошого ефекту. Орієнтовний інтервал між процедурами  2-3 тижні.

Тільки лікар-косметолог після першої процедури зможе більш точно сказати, скільки рекомендовано пройти процедур саме Вам. Адже потрібно побачити реакцію шкіри на лазер, а також зорієнтуватись чи немає побічних реакцій.

Якщо необхідна кількість процедур перевищує 10 сеансів, то рекомендуємо пройти 7-8 процедур і зробити перерву на пів року. Шкіра встигне добре відновитися за цей час, а повторний курс дасть більш тривалий результат.

Номінальна ціна на лазерну епіляцію в Рівному буде залежати від кількості частин тіла, на яких вона буде проводитися, та тривалості курсу. Також, якщо Ви будете робити лазерну епіляцію вперше, бажано спочатку пройти консультацію косметолога. В Косметологічному центрі "Алхімія Краси" діють знижки на повторні процедури.

Для запису залиште заявку через форми на сайті або телефонуйте +38 095 888 48 86, +38 098 500 45 95

Записатися на процедуру

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час