Лікувальний масаж спини

На відміну від звичайного масажу, лікувальний масаж – це вплив не лише на м`язи, але й на хребет в цілому, міжхребцеві диски, хребці, суглоби та кістки.

Зазвичай, лікувальний масаж призначає лікар-невролог як частину комплексної терапії при порушеннях опорно-рухового апарату і нервової системи.

лікувальний масаж спини у РівномуЛікувальний масаж спини у Рівному від "Алхімії краси" – це можливість для пацієнтів звернутись за допомогою до професіоналів при таких скаргах:

 • болі у спині;
 • головні болі;
 • болі в суглобах, попереку і хребті;
 • лікувальний масаж для прискорення відновлення після травми;
 • заспокоюючий масаж окремої частини тіла (наприклад, зняття спазму з нижніх кінцівок або інших зон, що турбують).

Після завершення курсу масажу покращується не лише фізичне, але й ментальне здоров'я, поліпшується сон і проходять стресові стани.

Види та ціна на лікувальний масаж в Рівному

Лікувальний масаж у Рівному в центрі "Алхімія краси" – це медична процедура, яка призначається фахівцями, і необхідна для лікування, реабілітації або профілактики захворювання.

Перед призначенням курсу масажу, у центрі "Алхімія краси", пацієнту призначають прийом у лікаря, щоб досвідчений фахівець підібрав необхідну методику, залежно від причини хвороби, клінічної форми, патогенезу та особистих індивідуальних реакцій організму на процедуру. Ціна на лікувальний масаж в Рівному залежить від різновиду масажу.

Ділянка тіла Тривалість Ціна, грн
1 Комірцева зона 30 хв 350
2 Спина 45 хв 450

Лікувальний масаж у Рівному проводиться спеціалістами, з медичною освітою та багатолітнім досвідом роботи. Класичні техніки лікувального масажу включають: розтирання, погладжування, розминання, вібрацію, витискування.

Є декілька видів масажу:

 1. Масаж комірцевої зони призначається людям, які через роботу та інші обставини ведуть сидячий спосіб життя, страждають на головні та мігренозні болі, неврози, підвищений артеріальний тиск, остеохондроз, хронічну втому тощо. Масаж шийно-комірцевої зони, виконаний руками майстра, допомагає зняти м’язовий спазм, покращити рухливість та уникнути скутості в ділянці шийно-комірцевої зони, зменшити прояви сутулості, зменшити головні та шийні болі, розслабити нервову систему, покращити кровообіг головного мозку та спинного мозку, що призведе до покращення пам’яті, настрою та сну. Час процедури – 30 хвилин.
 2. Дитячий лікувальний масаж призначають при паховій і пупкових грижах, плоскостопості, гіпо- або гіпертонусі, порушенні постави, рахіті і т. д. Після курсу масажу від медичних працівників центру у Вашої дитини покращиться робота шлунково-кишкового тракту та стан шкіри. В гіперактивних, легко збудливих дітей нормалізується сон та зміцнюється нервова система. На цю послугу надається знижка – 45%.
 3. Масаж окремої проблемної ділянки тіла.
 4. Масаж спини.

Лікувальний масаж - терапія для спини

лікувальний масаж у РівномуЛікувальний масаж спини призначають при:

 • остеохондрозі;
 • хронічному радикуліті;
 • хронічних (не гострих болях) у спині та шиї;
 • невралгії, тощо.

Під час масажу використовуються як класичні рухи, так й нервово-рефлекторну техніку. Спочатку виникає напруження м’язів, а потім включаються гальмівні процеси і виникає розслаблення.

Процедура добре впливає на стан організму:

 • покращує кровообіг;
 • відтік лімфи;
 • зменшує біль;
 • знімає спазм м’язів, сприяє виведенню токсинів.

Під час масажу фізичний терапевт масажує всі частини спини, проте завжди більшу увагу приділяє проблемним сегментам.

Протипоказання:

 • пухлини;
 • серцево-сосудні захворювання;
 • гнойні набряки тощо.

Переваги центру "Алхімія краси":

 1. досвідчені фахівці-масажисти;
 2. доступна ціна на лікувальний масаж у Рівному;
 3. ефективне лікування із застосуванням інноваційних технологій:
 • Пресотерапія (лімфодренаж) – це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і виводить з організму шлаки та токсини, підвищує імунітет, усуває целюліт та підвищує еластичність та пружність шкіри. Прилад для пресотерапії виглядає як костюм: для рук,ніг, усього тіла. Пацієнт лежить на кушетці, надягає на себе костюм та лікує організм.
 • Термоковдра – процедура, під час якої людина прогріває тіло та без зусиль втрачає зайву вагу, воду та шлаки.
 • 3DEEP Rf-ліфтинг + вакуумний масаж – вакуумний масаж в поєднанні з Rf-ліфтингом лікує целюліт, моделює контури фігури та зменшує об'єми.

Записатися на консультацію по лікувальному масажу у Рівному можна такими шляхами:

 1. На сайті у формі "Записатися на процедуру", вказати своє ім`я, контактний номер телефону та чекати дзвінка від працівників центру.
 2. Зателефонувати у робочий час 8:00 - 21:00 по номеру телефону: +38 095 888 48 86 та записатися на прийом;
 3. Прийти особисто в центр та записатися.
Записатися на процедуру
Відгуки про "Алхімія краси"

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Зручний графік роботи

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних - з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00. Записуйтесь та приходьте в зручний час!

Висококваліфікований персонал

Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід

Унікальне сучасне обладнання

Використовується найновіше обладнання. Сертифіковані апарати CЄ, FDA абсолютно безпечні для вашого здоров’я

Попередній запис на прийом

Запишіться на прийом через сайт або подзвоніть і вам не доведеться чекати в черзі. Вас приймуть у чітко визначений час